- Advertentie -
Home112 NieuwsBelastingdienst int ruim 32 duizend euro bij grote verkeerscontrole

Belastingdienst int ruim 32 duizend euro bij grote verkeerscontrole

- Advertentie -

De politie hield maandagavond in het havengebied Vlissingen-Oost een grote verkeerscontrole. Door de Belastingdienst werd ruim 32.000 euro aan achterstallige betalingen geïnd.

Volgens de politie werd de controle gehouden door studenten van de politieacademie in het kader van hun opleiding. Bij de controle sloten ook de Douane, Belastingdienst en de Koninklijke Marechaussee aan.

- Advertentie -

In zeker dertien gevallen maakte de politie een proces-verbaal op van de volgende zaken: Bezit van softdrugs, rijden met een onverzekerd voertuig en rijden met een voertuig met een WOK-status (wachten op keuren).

Tevens werden vijf bestuurders betrapt op het rijden onder invloed van verdovende middelen. Ook werd een automobilist betrapt op het rijden met een ongeldig verklaard rijbewijs. “Dit zijn misdrijven volgens de Wegenverkeerswet en de officier van Justitie bepaalt hierbij de strafmaat”, aldus de politie.

Naast diverse overtredingen controleerde de politie ook een persoon die gesignaleerd bleek te staan voor een aanhouding buiten heterdaad. Deze persoon is overgebracht naar Torentijd voor voorgeleiding en verhoor.

De Belastingdienst legde in totaal op 9 voertuigen beslag vanwege achterstallige betalingen en werd aansluitend nog €32.355 geint aan belastingschulden.

De politie spreekt van een productieve controle waarbij de focus lag op ondermijning. “Alle betrokken partners kijken met een tevreden gevoel terug op een geslaagde controle!”

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de Gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
bewolkt
19 ° C
20 °
18.9 °
84 %
7.2kmh
100 %
do
20 °
vr
26 °
za
23 °
zo
16 °
ma
15 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Zeeuwse gemeenten starten campagne met Meld Misdaad Anoniem

Twaalf Zeeuwse gemeenten bundelen vanaf 24 september de krachten met Meld Misdaad Anoniem (M.) in een campagne tegen criminaliteit. De meldingsbereidheid in Zeeland is op dit moment de laagste van het land, en daar willen de gemeenten verandering in brengen.

Politie deelt negen boetes uit bij verkeerscontrole in Vlissingen

Tijdens een verkeerscontrole vanmorgen in Vlissingen heeft de politie meerdere overtredingen geconstateerd. Agenten hielden onder meer fietsers in de gaten die hun telefoon gebruikten en controleerden of bestuurders over het juiste rijbewijs beschikten.

Walcherse gemeenten starten gezamenlijke campagne tegen fietsdiefstal

De gemeenten Vlissingen, Middelburg en Veere bundelen deze zomer hun krachten in de strijd tegen fietsdiefstal. Ze doen gezamenlijk mee aan de landelijke bewustwordingscampagne Staat-E-lekker, die zich richt op het beter beveiligen van (elektrische) fietsen.

Stille tocht voor doodgeschoten Vlissinger trekt honderden deelnemers

Enkele honderden mensen hebben vrijdagavond deelgenomen aan een stille tocht voor de 44-jarige man uit Vlissingen die afgelopen zondag werd doodgeschoten bij een schietpartij in Jumbo aan de Papegaaienburg.

Gezamenlijke controle op bedrijventerrein Vrijburg: meerdere overtredingen vastgesteld

Afgelopen woensdag heeft de gemeente Vlissingen in samenwerking met de politie, Regionale Uitvoeringsdienst Zeeland (RUD Zeeland) en Orionis Walcheren een gezamenlijke controle uitgevoerd op bedrijventerrein Vrijburg. In totaal zijn 17 bedrijven en locaties bezocht. De actie was gericht op het controleren van de naleving van wet- en regelgeving en het tegengaan van ondermijnende criminaliteit. Daarbij werd ook gebruikgemaakt van speurhonden.

Testbericht NL-Alert wordt vanmiddag om 12.00 uur verzonden

Vanmiddag om precies 12.00 uur zal de overheid een testbericht versturen via NL-Alert. Het gaat om een halfjaarlijkse controle van het landelijke waarschuwingssysteem, waarmee mensen in noodsituaties snel en gericht worden geïnformeerd.

Vlissingse stranden en jachthaven ontvangen opnieuw Blauwe Vlag

Het Badstrand, het Nollestrand en de jachthaven van VVW Schelde hebben ook in 2025 weer de Blauwe Vlag ontvangen. Deze internationale onderscheiding wordt toegekend aan locaties die voldoen aan strenge eisen op het gebied van waterkwaliteit, veiligheid, milieu en voorzieningen. Het is het 22e jaar op rij dat Vlissingen deze erkenning krijgt.
- Advertentie -
NordVPN