Door storm Boelo wordt in de nacht van zondag op maandag hoogwater verwacht. In de gemeente Vlissingen worden daarom verschillende maatregelen genomen om wateroverlast te voorkomen. Ook geldt zondagavond code geel vanwege zware windstoten.
De sluis bij de Koopmanshaven wordt tijdelijk gesloten. Ook de coupure bij het fietsvoetveer tussen Breskens en Vlissingen gaat dicht, na de laatste afvaart. Deze doorgang gaat maandagochtend om 5.15 uur weer open. De coupure bij het Keizersbolwerk blijft eveneens tot maandagochtend gesloten.
Waterschap Scheldestromen houdt de waterstanden nauwlettend in de gaten. Daarnaast staan dijkwachten paraat om de situatie in de gaten te houden.
Het KNMI heeft tot zondagavond 22.00 uur code geel afgegeven vanwege zware windstoten. De wind komt uit het zuidwesten tot westen. In het kustgebied kunnen windstoten van 75 tot 90 kilometer per uur voorkomen. De wind wordt veroorzaakt door het lagedrukgebied Boelo.

















