- Advertentie -
Home112 NieuwsScooterrijder na wilde achtervolging door Middelburg aangehouden in West-Souburg

Scooterrijder na wilde achtervolging door Middelburg aangehouden in West-Souburg

- Advertentie -

Zondagmiddag achtervolgde de politie met opvallende en onopvallende eenheden een scooterrijder door Middelburg. Na een wilde achtervolging kon de bestuurder in West-Souburg worden aangehouden.

Volgens de politie vertoonde de scooterrijder ‘zeer gevaarlijk’ rijgedrag. De 17-jarige bestuurder reed door winkelstraten en op voetpaden in Middelburg, reed dwars over de Schroeweg, negeerde stoplichten en deed wheelies. “De bromfiets had geen kentekenplaat en miste verschillende kappen”, aldus de politie.

- Advertentie -

Via het Jaagpad in Middelburg ging de bestuurder er uiteindelijk vandoor. Agenten wisten de wegpiraat op het Draaibrugpad bij de fietstunnel in West-Souburg aan te houden.

De ten laste gelegde feiten bedragen: gevaar en hinder veroorzaken, negeren stopteken en het niet voeren van een kentekenplaat. Tevens is het rijbewijs van de scooterrijder ingevorderd en er is een zogeheten WOK-melding (Wachten op Keuring) gedaan voor de scooter. De 17-jarige Middelburger is volgens de politie in Torentijd verhoord.

“Wees verstandig en doe dit soort dingen niet. Niet alleen voor ander publiek, maar ook voor jezelf ”, waarschuwt de politie. Regelmatig gebeuren er ernstige ongevallen met scooters waarbij de politie ingezet wordt. “Wees je bewust van wat je je familie en anderen aandoet”.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de Gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
bewolkt
10.9 ° C
11.7 °
10 °
76 %
9.3kmh
100 %
za
11 °
zo
10 °
ma
13 °
di
14 °
wo
15 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Politie houdt verkeerscontrole bij middelbare scholen in Vlissingen

De politie heeft woensdagochtend een verkeerscontrole gehouden in de omgeving van de middelbare scholen CSW en Scheldemond. Tijdens de actie werden meerdere bekeuringen en waarschuwingen uitgedeeld.

Grootschalige verkeerscontrole op Walcheren: duizenden euro’s geïnd

Op gisteren hebben diverse overheidsdiensten tussen 14.00 en 21.30 uur een integrale verkeerscontrole gehouden op Walcheren. De controle vond plaats op twee locaties: bij de opstelplaats voor hulpdiensten langs de Schietbaan in Middelburg en op het Stadhuisplein in Vlissingen.

Boei voor Belgische kust losgeraakt en aangespoeld op Badstrand

Een wandelaar trof vanmorgen een opvallende groene boei aan op het strand van Vlissingen, ter hoogte van hotel Britannia. Het object is vermoedelijk door de harde wind van afgelopen week losgeraakt.

Zeeuwse gemeenten starten campagne met Meld Misdaad Anoniem

Twaalf Zeeuwse gemeenten bundelen vanaf 24 september de krachten met Meld Misdaad Anoniem (M.) in een campagne tegen criminaliteit. De meldingsbereidheid in Zeeland is op dit moment de laagste van het land, en daar willen de gemeenten verandering in brengen.

Politie deelt negen boetes uit bij verkeerscontrole in Vlissingen

Tijdens een verkeerscontrole vanmorgen in Vlissingen heeft de politie meerdere overtredingen geconstateerd. Agenten hielden onder meer fietsers in de gaten die hun telefoon gebruikten en controleerden of bestuurders over het juiste rijbewijs beschikten.

Walcherse gemeenten starten gezamenlijke campagne tegen fietsdiefstal

De gemeenten Vlissingen, Middelburg en Veere bundelen deze zomer hun krachten in de strijd tegen fietsdiefstal. Ze doen gezamenlijk mee aan de landelijke bewustwordingscampagne Staat-E-lekker, die zich richt op het beter beveiligen van (elektrische) fietsen.

Stille tocht voor doodgeschoten Vlissinger trekt honderden deelnemers

Enkele honderden mensen hebben vrijdagavond deelgenomen aan een stille tocht voor de 44-jarige man uit Vlissingen die afgelopen zondag werd doodgeschoten bij een schietpartij in Jumbo aan de Papegaaienburg.
- Advertentie -
NordVPN