Home112 NieuwsTwee mannen uit Vlissingen aangehouden voor handel in verdovende middelen

Twee mannen uit Vlissingen aangehouden voor handel in verdovende middelen

- Advertentie -

De Zeehavenpolitie heeft gisteren in alle vroegte twee mannen uit Vlissingen opgepakt op verdenking van handel in en import van verdovende middelen. Het gaat om een 37-jarige en een 45-jarige man, die beiden al enige tijd onder verdenking stonden.

Het onderzoek naar de verdachten werd gestart nadat er sterke aanwijzingen waren dat ze betrokken waren bij de handel in drugs. Eén van de verdachten werd door een arrestatieteam in zijn woning aan de Paul Krugerstraat in Vlissingen aangehouden. Tijdens de daaropvolgende doorzoekingen in twee woningen, uitgevoerd onder leiding van een rechter-commissaris, werd een aanzienlijke hoeveelheid bewijs gevonden. Er werden onder andere administratie, digitale gegevensdragers en een handelshoeveelheid drugs in beslag genomen.

Daarnaast werden er waardevolle goederen, zoals horloges, enkele duizenden euro’s in contanten en drie personenauto’s, in beslag genomen. Ook werd dezelfde ochtend een loods in Heinkenszand doorzocht. De verdachten zijn overgebracht naar het politiebureau en zitten vast voor verder onderzoek.

De mannen worden later deze week voorgeleid aan de rechter-commissaris. Gedurende het verdere onderzoek mogen zij enkel contact hebben met hun advocaat.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Hoogwater verwacht in Vlissingen, coupures...

Door storm Boelo wordt in de nacht van zondag op maandag hoogwater verwacht. In de gemeente Vlissingen worden daarom verschillende maatregelen genomen om wateroverlast te voorkomen. Ook geldt zondagavond code geel vanwege zware windstoten.

Grote verkeerscontrole op Stadhuisplein: 129...

Bij een verkeerscontrole in Vlissingen zijn in totaal 129 voertuigen gecontroleerd. Daarbij werden acht bestuurders verdacht van rijden onder invloed. Daarnaast schreef de politie 62 proces-verbalen uit voor uiteenlopende verkeersovertredingen.

Campagne Meld Misdaad Anoniem van...

Inwoners van de gemeente Vlissingen worden de komende periode gewezen op de mogelijkheid om vermoedens van criminaliteit anoniem te melden. Meld Misdaad Anoniem (M.) is op 28 september gestart met een landelijke campagne waaraan ook de gemeente Vlissingen deelneemt.

Politie verlaat na ruim een...

De politiepost aan de Breestraat in Vlissingen verhuist begin volgend jaar naar een nieuwe locatie aan het Stadhuisplein 20. Dat liet de politie vanmorgen weten. Daarmee komt na meer dan een eeuw een einde aan de aanwezigheid van de politie aan de Breestraat.

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.