- Advertentie -
Home112 NieuwsGehoorde ‘schoten’ in Vlissingen blijken knallen van vuurwerk

Gehoorde ‘schoten’ in Vlissingen blijken knallen van vuurwerk

- Advertentie -

De politie heeft maandagochtend 23 juni een (buurt)onderzoek ingesteld na meerdere meldingen van knallen in de nacht van 22 op 23 juni in de omgeving van Paauwenburg en Rosenburg. Na onderzoek bleek dat het niet om schoten ging.

De meldingen van de knallen kwamen die nacht rond 00.30 uur binnen bij de meldkamer en concentreerden zich vooral in de omgeving van de Josine Reulinglaan in de wijk Rosenburg. Agenten gingen direct ter plaatse, deden onderzoek, maar troffen niets aan.

- Advertentie -

De volgende ochtend werd een buurtonderzoek uitgevoerd in de omgeving. Ook werden camerabeelden opgevraagd, maar die leverden niets op. “Mensen hoorden wel knallen, maar niemand had verder iets gezien”, aldus politiewoordvoerster Mireille Aalders. Tijdens het onderzoek trof de politie geen kogelinslagen of andere sporen aan die wijzen op een schietincident. Wel werden resten van vuurwerk gevonden. “Het meest waarschijnlijke scenario is dat iemand vuurwerk heeft afgestoken”, laat Aalders weten.

Het melden van verdachte situaties is sowieso goed, want daarmee vergroten we met z’n allen de kans dat verdachten gepakt worden. Zo maken we samen de buurt veiliger.

Politiewoordvoerster Mireille Aalders

De politie benadrukt dat het doen van een melding altijd mag. “Het melden van verdachte situaties is sowieso goed, want daarmee vergroten we met z’n allen de kans dat verdachten gepakt worden. Zo maken we samen de buurt veiliger”, legt de woordvoerster uit. Volgens de politie worden dit soort meldingen altijd serieus genomen, zeker nu er recent twee schietincidenten in Vlissingen zijn geweest, waarvan één met dodelijke afloop.

Tips of verdachte situaties kunnen op verschillende manieren worden gemeld. Zo kun je via het reguliere nummer van de politie (0900-8844) een melding doen. Wanneer de melding echt betrekking heeft op criminaliteit, kun je als burger contact opnemen met het Team Criminele Inlichtingen (TCI) via 088-6617734. Liever anoniem je verhaal doen? Bel dan naar Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
In 2013 richtte ik uit interesse een Facebook-pagina op met nieuws over de hulpverlening. Al snel bleek de vraag naar het zogeheten '112-nieuws' enorm groot. Daarom zijn we kort daarna ook gestart met de website 112Vlissingen-Souburg.nl. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een toonaangevende nieuwsorganisatie, gespecialiseerd in 112-nieuws, in de gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
onbewolkt
21.9 ° C
22.2 °
21.1 °
77 %
3.3kmh
0 %
di
35 °
wo
20 °
do
18 °
vr
23 °
za
20 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Stille tocht voor doodgeschoten Vlissinger trekt honderden deelnemers

Enkele honderden mensen hebben vrijdagavond deelgenomen aan een stille tocht voor de 44-jarige man uit Vlissingen die afgelopen zondag werd doodgeschoten bij een schietpartij in Jumbo aan de Papegaaienburg.

Gezamenlijke controle op bedrijventerrein Vrijburg: meerdere overtredingen vastgesteld

Afgelopen woensdag heeft de gemeente Vlissingen in samenwerking met de politie, Regionale Uitvoeringsdienst Zeeland (RUD Zeeland) en Orionis Walcheren een gezamenlijke controle uitgevoerd op bedrijventerrein Vrijburg. In totaal zijn 17 bedrijven en locaties bezocht. De actie was gericht op het controleren van de naleving van wet- en regelgeving en het tegengaan van ondermijnende criminaliteit. Daarbij werd ook gebruikgemaakt van speurhonden.

Testbericht NL-Alert wordt vanmiddag om 12.00 uur verzonden

Vanmiddag om precies 12.00 uur zal de overheid een testbericht versturen via NL-Alert. Het gaat om een halfjaarlijkse controle van het landelijke waarschuwingssysteem, waarmee mensen in noodsituaties snel en gericht worden geïnformeerd.

Vlissingse stranden en jachthaven ontvangen opnieuw Blauwe Vlag

Het Badstrand, het Nollestrand en de jachthaven van VVW Schelde hebben ook in 2025 weer de Blauwe Vlag ontvangen. Deze internationale onderscheiding wordt toegekend aan locaties die voldoen aan strenge eisen op het gebied van waterkwaliteit, veiligheid, milieu en voorzieningen. Het is het 22e jaar op rij dat Vlissingen deze erkenning krijgt.

Grootschalige controle in Ritthem levert vooral adviezen op

Bij een bedrijf aan de Schotlandweg in Ritthem is vandaag een grootschalige integrale controle uitgevoerd. Verschillende instanties, waaronder de Koninklijke Marechaussee, de scheepvaartinspectie en de arbeidsinspectie, voerden samen met onderdelen van de politieorganisatie inspecties uit.

Grote integrale controle in Vlissingen: meerdere instanties controleren voertuigen en bestuurders

Op woensdagavond heeft een grootschalige integrale controle plaatsgevonden. Aan de actie namen diverse overheidsinstanties deel, waaronder de politie, douane, Belastingdienst, de RDW, Orionis, GGD en de gemeente Vlissingen.

Politie controleert fatbikes: meerdere bekeuringen uitgedeeld

De politie heeft vandaag in Middelburg en Vlissingen 36 fatbikes gecontroleerd en meerdere bekeuringen uitgedeeld. Waar eerder vooral gewaarschuwd werd, trad de politie deze keer repressief op.
- Advertentie -
NordVPN