Op de Sloebrug zijn donderdagavond drie personenauto’s op elkaar gebotst. Bij het ongeval waren meerdere volwassenen en kinderen betrokken.
Het ongeluk gebeurde rond 17.50 uur op de rijbaan richting Vlissingen net voor de afslag naar de Nieuwe Vlissingseweg. Een vrouw en een baby werden door ambulancemedewerkers gecontroleerd, maar raakten niet gewond. Ook de andere inzittenden bleven ongedeerd. Voor de kinderen die in een van de voertuigen zaten, hadden de hulpverleners traumabeertjes bij zich om de schrik te verzachten.
De betrokken auto’s liepen schade op. Bij één voertuig sneuvelde de achterruit, waardoor glasscherven op het wegdek terechtkwamen. Alle voertuigen konden niet meer verder rijden en zijn door een bergingsbedrijf afgesleept. De bestuurders hebben onderling de verdere schadeafhandeling geregeld.
Door het ongeval kon de Sloebrug tijdelijk niet worden geopend. Hierdoor ondervond de scheepvaart enige hinder.
