- Advertentie -
Home112 NieuwsArnemuidenaar aangehouden na verlaten plaats van ongeval

Arnemuidenaar aangehouden na verlaten plaats van ongeval

- Advertentie -

VLISSINGEN – De politie heeft gistermiddag een 20-jarige man uit Arnemuiden aangehouden omdat hij na het veroorzaken van een ongeval was doorgereden.

Dinsdagmiddag rond 15.30 uur meldde een getuige dat hij had gezien dat de bestuurder van een personenauto op de Eerste Binnenhavenweg in Vlissingen met hoge snelheid tegen een andere auto was aangereden. Zonder zijn identiteit bekend te maken ging hij ervandoor.
De getuige gaf de kentekens op van beide auto’s die betrokken waren bij de aanrijding, dus de politie was er al snel achter wie de tenaamgestelde van de betreffende auto was.

- Advertentie -

De eigenaar van de auto bleek echter niet te hebben gereden, de agenten werden doorverwezen naar de jongeman die wel in de auto had gereden. Dit bleek een 20-jarige Arnemuidenaar te zijn.

Hij is aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. Daar heeft hij een verklaring afgelegd. Rond 18.30 uur is hij weer in vrijheid gesteld. Tegen hem wordt proces-verbaal opgemaakt.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
bewolkt
12.2 ° C
13.3 °
12 °
89 %
1.5kmh
100 %
di
12 °
wo
15 °
do
13 °
vr
13 °
za
9 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Politie start met ‘Bondgenoten’ op Walcheren om verbinding met samenleving te versterken

De politie start op Walcheren met de werkmethode Bondgenoten. Met steun van de gemeenten Middelburg, Veere en Vlissingen wordt de samenwerking met maatschappelijk betrokken inwoners versterkt. Doel is om signalen uit de samenleving sneller op te vangen en beter zicht te krijgen op wat er leeft in wijken en dorpen.

Studenten Politieacademie houden verkeerscontrole in Vlissingen

Studenten van de Politieacademie hebben vandaag een algemene verkeerscontrole gehouden op de Jan Weugkade in Vlissingen. De controle maakte deel uit van de opleiding die de studenten volgen. Zeven bestuurders kregen een bekeuring.

Nieuw convenant voor veilige scholen op Walcheren

De drie Walcherse gemeenten, scholen, politie en het Openbaar Ministerie hebben samen een nieuw Convenant Schoolveiligheid opgesteld. Het convenant wordt op woensdag 6 november officieel ondertekend door alle betrokken partijen.

Politie houdt verkeerscontrole bij middelbare scholen in Vlissingen

De politie heeft woensdagochtend een verkeerscontrole gehouden in de omgeving van de middelbare scholen CSW en Scheldemond. Tijdens de actie werden meerdere bekeuringen en waarschuwingen uitgedeeld.

Grootschalige verkeerscontrole op Walcheren: duizenden euro’s geïnd

Op gisteren hebben diverse overheidsdiensten tussen 14.00 en 21.30 uur een integrale verkeerscontrole gehouden op Walcheren. De controle vond plaats op twee locaties: bij de opstelplaats voor hulpdiensten langs de Schietbaan in Middelburg en op het Stadhuisplein in Vlissingen.

Boei voor Belgische kust losgeraakt en aangespoeld op Badstrand

Een wandelaar trof vanmorgen een opvallende groene boei aan op het strand van Vlissingen, ter hoogte van hotel Britannia. Het object is vermoedelijk door de harde wind van afgelopen week losgeraakt.

Zeeuwse gemeenten starten campagne met Meld Misdaad Anoniem

Twaalf Zeeuwse gemeenten bundelen vanaf 24 september de krachten met Meld Misdaad Anoniem (M.) in een campagne tegen criminaliteit. De meldingsbereidheid in Zeeland is op dit moment de laagste van het land, en daar willen de gemeenten verandering in brengen.
- Advertentie -
NordVPN