Home112 NieuwsPolitie zoekt getuigen van straatroof in Vlissingen

Politie zoekt getuigen van straatroof in Vlissingen

- Advertentie -

VLISSINGEN – Op donderdagavond 5 mei jl. is een 26-jarige Vlissingse in de Kasteelstraat beroofd van haar handtas, de politie zoekt getuigen.

De vrouw loopt die avond omstreeks 23.40 uur van het bevrijdingsfestival in het centrum naar haar geparkeerde auto in de Kasteelstraat. Ter hoogte van de Scheldestraat merkt zij dat er twee mannen achter haar lopen. Net voordat het slachtoffer bij haar auto aankomt, wordt zij ineens ruw aan haar arm beetgepakt. Van schrik laat de vrouw haar handtas op de grond vallen. Vervolgens wordt zij tegen haar auto geduwd en gaan de mannen er met haar tas vandoor met daarin persoonlijke papieren, geld en mobiele telefoon.

Het slachtoffer beschrijft de daders als volgt:

Dader één is een lange man met een getinte huidskleur. Zijn leeftijd wordt geschat op ongeveer 25 jaar. Hij spreekt Nederlands met een Surinaams/Antilliaans accent. Tijdens de straatroof draagt hij een rood T-shirt, blauwe jeans en een donkere pet.

Van de tweede dader is alleen bekend dat hij een getinte huidskleur heeft en Nederlands spreekt met een Surinaams/Antilliaans accent.

Wij zijn op zoek naar mensen die getuige zijn geweest van de straatroof of de mannen hieraan voorafgaand achter de vrouw hebben zien lopen. Hebt u informatie? Deel deze dan via 0900 8844 of kom langs op het bureau in Vlissingen aan de Breestraat.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Politie verlaat na ruim een...

De politiepost aan de Breestraat in Vlissingen verhuist begin volgend jaar naar een nieuwe locatie aan het Stadhuisplein 20. Dat liet de politie vanmorgen weten. Daarmee komt na meer dan een eeuw een einde aan de aanwezigheid van de politie aan de Breestraat.

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.