Home112 NieuwsBrand in woonzorgcomplex Vredehoflaan Vlissingen

Brand in woonzorgcomplex Vredehoflaan Vlissingen

- Advertentie -

VLISSINGEN – Vanmiddag is er een kleine brand uitgebroken op de 10e etage van een woonzorgcomplex aan de Vredehoflaan in Vlissingen.

Rond 13.15 uur werden een ladderwagen en een tankautospuit met spoed opgeroepen voor een binnenbrand bij het woonzorgcomplex. Enkele minuten later werd er opgeschaald naar het sein ‘middelbrand’, en kwam er nog een tankautospuit ter plaatse.

Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio Zeeland ontstond de brand door een waterkoker. “Bedrijfshulpverleners (BHV) waren korte tijd later aanwezig en de brand is inmiddels geblust. Er staat nog veel rook in het appartement. De brandweer gaat ter plaatse om assistentie te verlenen.”

Volgens de woordvoerder raakte er niemand gewond. Er zijn ook metingen verricht, hieruit is gebleken dat er geen gevaarlijke stoffen zijn vrijgekomen. De woning op de 10e etage is ook geventileerd.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Weerbericht

Vlissingen
bewolkt
14.7 ° C
16.1 °
12.2 °
98%
2.6m/s
40%
zo
15 °
ma
18 °
di
17 °
wo
19 °
do
17 °

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.

Eigenaar gezocht van aangetroffen Griekse...

Stichting Dierenwelzijn Zeeland is op zoek naar de eigenaar van een Griekse landschildpad die woensdagmiddag is aangetroffen in Vlissingen.