- Advertentie -
Home112 NieuwsLichtgewonden bij autobotsing in wegversmalling op Lekstraat

Lichtgewonden bij autobotsing in wegversmalling op Lekstraat

- Advertentie -

OOST-SOUBURG – Twee personen zijn vanavond lichtgewond geraakt bij een verkeersongeval in Oost-Souburg, een vrouwelijk slachtoffer is zonder spoed naar het ziekenhuis vervoerd.

De twee betrokken auto’s botsten frontaal tegen elkaar in de wegversmalling halverwege de Lekstraat die is bedoeld om de snelheid omlaag te halen. Over de schuldvraag bestond onduidelijkheid. Daarom vroeg de politie omstanders naar hun eventuele getuigenis. Een vrouw die naar een stembureau fietste, legde uit wat ze gezien had. De bestuurders deden een blaastest. Niemand had gedronken.

- Advertentie -

Een klein meisje dat in een van de voertuigen zat, bleef ongedeerd. Kuzee heeft beide auto’s geborgen.

Eerder vandaag bleef een nog jonger kind ongedeerd bij een kop-staartbotsing op de President Rooseveltlaan (foto onder). Het kindje werd opgehaald door kennissen van de ouders. Een vrouwelijke inzittende werd onderzocht in de Rapid Responder en daarna met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

Het ongeval vond plaats ter hoogte van het Esso-tankstation bij sporthal Baskensburg. De van achteren geraakte auto stond met de voorzijde in de richting van de Nieuwe Vlissingseweg, de andere bestuurder had zijn voertuig na het ongeluk geparkeerd op het Esso-terrein. De politie schakelde Kuzee in voor het bergen.

- Advertentie -
Cornelis van der Jagt
Cornelis van der Jagt
Ik schrijf al geruime tijd nieuwsartikelen over 112, hulpverlening en veiligheid voor 112Vlissingen-Souburg.nl, onderdeel van de Gm Groep. Ik heb ruime ervaring bij landelijke en buitenlandse media (print, radio, televisie).

1 REACTIE

  1. De schuldige in deze is de wegbeheerder, zet gewoon aan beide kanten van de wegversmalling een bord neer met een rood/zwarte pijl neer. Dan is voor iedereen duidelijk wie er voorrang heeft.

    De bestuurder die daar geen gehoor aan geeft is fout, de huidige situatie blijft ten alle tijden een verwarrende situatie. Duidelijk in het verkeer, daarom hebben we toch juist verkeersregels uitgevonden? Of juist om vanaf te wijken?

    Dit is niet het eerste maar ook zeker niet het laatste ongeluk.

Reacties zijn gesloten.

- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
bewolkt
18.1 ° C
18.3 °
18 °
82 %
4.6kmh
100 %
za
25 °
zo
20 °
ma
22 °
di
20 °
wo
19 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Walcherse gemeenten starten gezamenlijke campagne tegen fietsdiefstal

De gemeenten Vlissingen, Middelburg en Veere bundelen deze zomer hun krachten in de strijd tegen fietsdiefstal. Ze doen gezamenlijk mee aan de landelijke bewustwordingscampagne Staat-E-lekker, die zich richt op het beter beveiligen van (elektrische) fietsen.

Stille tocht voor doodgeschoten Vlissinger trekt honderden deelnemers

Enkele honderden mensen hebben vrijdagavond deelgenomen aan een stille tocht voor de 44-jarige man uit Vlissingen die afgelopen zondag werd doodgeschoten bij een schietpartij in Jumbo aan de Papegaaienburg.

Gezamenlijke controle op bedrijventerrein Vrijburg: meerdere overtredingen vastgesteld

Afgelopen woensdag heeft de gemeente Vlissingen in samenwerking met de politie, Regionale Uitvoeringsdienst Zeeland (RUD Zeeland) en Orionis Walcheren een gezamenlijke controle uitgevoerd op bedrijventerrein Vrijburg. In totaal zijn 17 bedrijven en locaties bezocht. De actie was gericht op het controleren van de naleving van wet- en regelgeving en het tegengaan van ondermijnende criminaliteit. Daarbij werd ook gebruikgemaakt van speurhonden.

Testbericht NL-Alert wordt vanmiddag om 12.00 uur verzonden

Vanmiddag om precies 12.00 uur zal de overheid een testbericht versturen via NL-Alert. Het gaat om een halfjaarlijkse controle van het landelijke waarschuwingssysteem, waarmee mensen in noodsituaties snel en gericht worden geïnformeerd.

Vlissingse stranden en jachthaven ontvangen opnieuw Blauwe Vlag

Het Badstrand, het Nollestrand en de jachthaven van VVW Schelde hebben ook in 2025 weer de Blauwe Vlag ontvangen. Deze internationale onderscheiding wordt toegekend aan locaties die voldoen aan strenge eisen op het gebied van waterkwaliteit, veiligheid, milieu en voorzieningen. Het is het 22e jaar op rij dat Vlissingen deze erkenning krijgt.

Grootschalige controle in Ritthem levert vooral adviezen op

Bij een bedrijf aan de Schotlandweg in Ritthem is vandaag een grootschalige integrale controle uitgevoerd. Verschillende instanties, waaronder de Koninklijke Marechaussee, de scheepvaartinspectie en de arbeidsinspectie, voerden samen met onderdelen van de politieorganisatie inspecties uit.

Grote integrale controle in Vlissingen: meerdere instanties controleren voertuigen en bestuurders

Op woensdagavond heeft een grootschalige integrale controle plaatsgevonden. Aan de actie namen diverse overheidsinstanties deel, waaronder de politie, douane, Belastingdienst, de RDW, Orionis, GGD en de gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
NordVPN