Home112 NieuwsRee uit Westerschelde gered bij Boulevard De Ruyter Vlissingen

Ree uit Westerschelde gered bij Boulevard De Ruyter Vlissingen

- Advertentie -

Maandagochtend is de KNRM uit Breskens ingezet voor een ree die in de problemen was geraakt bij de Boulevard in Vlissingen. Met behulp van de politie is het dier uiteindelijk gevangen en veilig teruggebracht naar het Nollebos.

Omstanders zagen de ree zich herhaaldelijk in en uit de Westerschelde begeven en sloegen daarop alarm. De Kustwacht schakelde rond 08.00 uur de KNRM uit Breskens in, die direct koers zette richting de glooiing bij Boulevard De Ruyter.

Toen de hulpdiensten arriveerden, had de ree zich inmiddels weer op de wal begeven. Het dier probeerde vergeefs tegen de steile glooiing omhoog te klimmen. Ook de politie kwam ter plaatse, maar bij een eerste poging om het dier te vangen vluchtte het opnieuw het water in.

Met hulp van de bemanning van de reddingsboot werd de ree uiteindelijk richting de wal gedirigeerd. Na meerdere pogingen slaagde de politie erin het dier te vangen. De ree is daarop veilig vervoerd naar het Nollebos, waar het is uitgezet.

- Advertentie -
Redactie
Redactie
112Vlissingen-Souburg.nl is een lokale nieuwswebsite die zich richt op actuele meldingen en ontwikkelingen rond hulpdiensten en veiligheid in de gemeente Vlissingen en directe omgeving.

Politie verlaat na ruim een...

De politiepost aan de Breestraat in Vlissingen verhuist begin volgend jaar naar een nieuwe locatie aan het Stadhuisplein 20. Dat liet de politie vanmorgen weten. Daarmee komt na meer dan een eeuw een einde aan de aanwezigheid van de politie aan de Breestraat.

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.