Home112 NieuwsBestuurster te water geraakte auto Spuikom is 20-jarige Middelburgse

Bestuurster te water geraakte auto Spuikom is 20-jarige Middelburgse

- Advertentie -

De bestuurster die vannacht met haar auto in het water van de Spuikom belandde, is een 20-jarige vrouw uit Middelburg. Volgens een politiewoordvoerster was de vrouw inderdaad onder invloed van alcohol en moet zij zich later op het bureau verantwoorden.

De vrouw reed rond 02.15 uur met haar rode Volkswagen Fox vanaf de parkeerplaats het water in. De inzittenden, een andere vrouw en een man, konden samen met de bestuurster het voertuig zelfstandig verlaten, nog voordat de hulpdiensten arriveerden. Duikteams van de brandweer uit Middelburg en Goes werden samen met een hoogwerker, een tankautospuit en een hulpverleningsvoertuig opgeroepen, omdat onduidelijk was of er nog andere personen in het voertuig aanwezig waren.

- Advertentie -

Alle inzittenden zijn door ambulancepersoneel nagekeken, maar hadden geen letsel overgehouden aan het voorval. Agenten namen bij de bestuurster een blaastest af. Dit ging niet zonder slag of stoot, omdat zij behoorlijk onder invloed was. Na de blaastest probeerde de bestuurster er te voet vandoor te gaan. Ze kon halverwege het parkeerterrein door agenten worden aangehouden en is geboeid in een politieauto afgevoerd (foto boven). Na haar aanhouding is de 20-jarige Middelburgse overgebracht naar Torentijd, waar een uitgebreide ademanalyse werd afgenomen. Na afronding van het onderzoek mocht zij het bureau weer verlaten. Volgens de politie wordt zij op een later moment opnieuw verwacht voor verhoor. Wat de exacte consequenties voor haar rijgedrag zullen zijn, is nog niet bekend.

De auto werd later door een bergingsbedrijf uit het water gehaald. Brandweerduikers assisteerden daarbij door het voertuig vast te maken, waarna het uit de Spuikom kon worden getrokken. In de wagen werd een drankfles aangetroffen.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Schrijf hier uw bericht!

Schrijf uw naam hier

- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
zeer lichte bewolking
8.6 ° C
9 °
6.6 °
83%
7.2m/s
20%
do
11 °
vr
10 °
za
12 °
zo
13 °
ma
12 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Grote multidisciplinaire oefening op Westerschelde en in havengebied Vlissingen

Op de Westerschelde en in het havengebied van Vlissingen is een grootschalige oefening gehouden waarbij meerdere hulpdiensten en maritieme partners betrokken waren. Het scenario draaide om een complexe situatie aan boord van een schip, waarbij zowel opsporing als brandbestrijding en hulpverlening samenkwamen.

Kustwacht roept op: meld verdachte situaties op de Noordzee

De Kustwacht roept de scheepvaart en de maritieme sector op om verdachte of afwijkende situaties op de Noordzee direct te melden. Het gaat bijvoorbeeld om schepen met opvallende vaarbewegingen, vaartuigen die boven kabels blijven liggen, schepen die hun AIS uitschakelen of objecten die in zee drijven terwijl ze daar niet thuishoren.

Militairen actief in Vlissingen tijdens meerdaagse oefening

In de gemeente Vlissingen vindt van 30 maart tot en met 2 april een militaire oefening plaats van het Ministerie van Defensie. De oefening maakt deel uit van de opleiding en training van militairen.

Politie start met ‘Bondgenoten’ op Walcheren om verbinding met samenleving te versterken

De politie start op Walcheren met de werkmethode Bondgenoten. Met steun van de gemeenten Middelburg, Veere en Vlissingen wordt de samenwerking met maatschappelijk betrokken inwoners versterkt. Doel is om signalen uit de samenleving sneller op te vangen en beter zicht te krijgen op wat er leeft in wijken en dorpen.

Studenten Politieacademie houden verkeerscontrole in Vlissingen

Studenten van de Politieacademie hebben vandaag een algemene verkeerscontrole gehouden op de Jan Weugkade in Vlissingen. De controle maakte deel uit van de opleiding die de studenten volgen. Zeven bestuurders kregen een bekeuring.

Nieuw convenant voor veilige scholen op Walcheren

De drie Walcherse gemeenten, scholen, politie en het Openbaar Ministerie hebben samen een nieuw Convenant Schoolveiligheid opgesteld. Het convenant wordt op woensdag 6 november officieel ondertekend door alle betrokken partijen.

Politie houdt verkeerscontrole bij middelbare scholen in Vlissingen

De politie heeft woensdagochtend een verkeerscontrole gehouden in de omgeving van de middelbare scholen CSW en Scheldemond. Tijdens de actie werden meerdere bekeuringen en waarschuwingen uitgedeeld.
- Advertentie -
NordVPN