Home112 NieuwsFietsers ten val bij ongelukken in Vlissingen en Oost-Souburg

Fietsers ten val bij ongelukken in Vlissingen en Oost-Souburg

- Advertentie -

Bij twee afzonderlijke ongevallen zijn donderdag fietsers ten val gekomen in Vlissingen en Oost-Souburg. Bij het ongeval in Oost-Souburg raakte een vrouw gewond en moest zij naar het ziekenhuis worden gebracht.

Het eerste ongeval gebeurde rond 11.30 uur op de kruising van de Lekstraat met de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Een 80-jarige man en een 40-jarige vrouw kwamen daar met hun fietsen met elkaar in botsing. Een politiewoordvoerster laat weten: “Beiden reden in dezelfde richting op dezelfde weg. De man wilde afslaan en de vrouw haalde net op dat moment in. Ze botsten tegen elkaar en de vrouw kwam ten val.” De vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. “Beide betrokkenen waren niet onder invloed”, aldus de politiewoordvoerster.

Rond 16.30 uur kwamen opnieuw twee fietsers ten val, ditmaal op de kruising van de Salvador Dalistraat met de President Rooseveltlaan in Vlissingen. Een van de betrokkenen ging op eigen gelegenheid naar de huisarts vanwege een bloedneus.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Captcha verification failed!
Captcha gebruikersscore mislukt. Gelieve ons te contacteren!

Hoogwater verwacht in Vlissingen, coupures...

Door storm Boelo wordt in de nacht van zondag op maandag hoogwater verwacht. In de gemeente Vlissingen worden daarom verschillende maatregelen genomen om wateroverlast te voorkomen. Ook geldt zondagavond code geel vanwege zware windstoten.

Grote verkeerscontrole op Stadhuisplein: 129...

Bij een verkeerscontrole in Vlissingen zijn in totaal 129 voertuigen gecontroleerd. Daarbij werden acht bestuurders verdacht van rijden onder invloed. Daarnaast schreef de politie 62 proces-verbalen uit voor uiteenlopende verkeersovertredingen.

Campagne Meld Misdaad Anoniem van...

Inwoners van de gemeente Vlissingen worden de komende periode gewezen op de mogelijkheid om vermoedens van criminaliteit anoniem te melden. Meld Misdaad Anoniem (M.) is op 28 september gestart met een landelijke campagne waaraan ook de gemeente Vlissingen deelneemt.

Politie verlaat na ruim een...

De politiepost aan de Breestraat in Vlissingen verhuist begin volgend jaar naar een nieuwe locatie aan het Stadhuisplein 20. Dat liet de politie vanmorgen weten. Daarmee komt na meer dan een eeuw een einde aan de aanwezigheid van de politie aan de Breestraat.

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.