Bij de politie-invallen in twee woningen aan de Meindert Hobbemalaan en de Hendrick Vroomlaan in Vlissingen gisteravond is één persoon aangehouden. Dat heeft een politiewoordvoerster maandag laten weten. Het is onduidelijk bij welke van de twee invallen de aanhouding heeft plaatsgevonden.
De politie viel zondagavond rond 21.30 uur vrijwel gelijktijdig twee woningen binnen. Daarbij werd onder meer een arrestatieteam ingezet. Meerdere personen werden uit een hoekwoning aan de Hendrick Vroomlaan gehaald en op straat gefouilleerd. Sommigen van hen waren geblinddoekt en moesten op hun knieën voor de woning plaatsnemen. Na de invallen werden in de twee woningen huiszoekingen gedaan.
Een politiewoordvoerster wilde alleen bevestigen dat er bij de invallen één aanhouding is verricht. Het gaat volgens haar om een lopend onderzoek. In het belang daarvan kunnen vooralsnog geen verdere mededelingen worden gedaan.
De invallen vonden plaats enkele dagen nadat voor een woning aan de Meindert Hobbemalaan een zwaargewonde 27-jarige Vlissinger werd aangetroffen. Hij overleed afgelopen woensdagavond ter plaatse. De politie gaat uit van een misdrijf. Of de invallen en de aanhouding verband houden met deze zaak, is niet bekend.



















