Home112 NieuwsTwee gewonden bij mishandeling Vlissingen

Twee gewonden bij mishandeling Vlissingen

- Advertentie -

VLISSINGEN – Politiemensen hebben in de nacht van vrijdag 10 juli op zaterdag 11 juli 2015 twee mensen aangehouden op verdenking van zware mishandeling. De verdachten, een 20-jarige vrouw uit Vlissingen en een 28-jarige man uit Vlissingen, waren betrokken bij een vechtpartij waarbij een 22-jarige vrouw uit Meliskerke en een 21-jarige vrouw uit Vlissingen gewond raakten.

Een surveillerende agent stuitte die nacht rond 02.30 uur op de Hercules Segherslaan op een aantal vechtende mensen. Een van die mensen, een vrouw uit Meliskerke, bloedde uit haar mond en miste een paar tanden. Het andere slachtoffer liep een wond op haar rug op.

Na onderzoek hield de politie twee verdachten aan, een 20-jarige vrouw en een 28-jarige man uit Vlissingen. De politie onderzoekt de precieze toedracht van het incident en heeft de verdachten voor nader onderzoek en verhoor in de cel gezet.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Politie verlaat na ruim een...

De politiepost aan de Breestraat in Vlissingen verhuist begin volgend jaar naar een nieuwe locatie aan het Stadhuisplein 20. Dat liet de politie vanmorgen weten. Daarmee komt na meer dan een eeuw een einde aan de aanwezigheid van de politie aan de Breestraat.

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.