Home112 NieuwsPolitie houdt controles voor verkeer en tegen inbrekers

Politie houdt controles voor verkeer en tegen inbrekers

- Advertentie -

MIDDELBURG, VLISSINGEN EN OOST-SOUBURG – De politie heeft woensdag op verschillende locaties een combicontrole gehouden. Het betrof een verkeerscontrole speciaal voor scooters en bromfietsen maar ook een controle om mogelijke woninginbrekers in beeld te krijgen.

In de aanpak van scooterdiefstellen, de aanpak van overlast van scooters en bromfietsen en het tegengaan van inbraken waren woensdag 30 september tussen 12 en 16 uur de aanleiding om op drie verschillenden plaatsen controles te houden. In de wijk Dauwedale in Middelburg, het centrum van Oost-Souburg en twee locaties in Vlissingen, het station en de Bloemenbuurt, zijn de controles gehouden.

- Advertentie -

Er werden door opvallende motoragenten scooters naar de locatie gebracht waar alles gecontroleerd werd. Maar er waren ook onopvallende motoren en auto’s om scooterrijders te spotten.

Er werden bijna 50 scooters gecontroleerd. Zes bestuurders reden zonder rijbewijs. Daarnaast werden er enkele bekeuringen uitgeschreven.

Wat niet zichtbaar maar wel belangrijk is, is dat er informatie is verkregen over mogelijke inbrekers. Deze informatie wordt in de politiesystemen verwekt zodat we ons beter kunnen wapenen tegen inbrekers.

- Advertentie -
Cornelis van der Jagt
Cornelis van der Jagt
Ik schrijf al geruime tijd nieuwsartikelen over 112, hulpverlening en veiligheid voor 112Vlissingen-Souburg.nl, onderdeel van de Gm Groep. Ik heb ruime ervaring bij landelijke en buitenlandse media (print, radio, televisie).
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
onbewolkt
9.9 ° C
10 °
9.4 °
54 %
9.3kmh
0 %
wo
18 °
do
17 °
vr
19 °
za
16 °
zo
15 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Grote multidisciplinaire oefening op Westerschelde en in havengebied Vlissingen

Op de Westerschelde en in het havengebied van Vlissingen is een grootschalige oefening gehouden waarbij meerdere hulpdiensten en maritieme partners betrokken waren. Het scenario draaide om een complexe situatie aan boord van een schip, waarbij zowel opsporing als brandbestrijding en hulpverlening samenkwamen.

Kustwacht roept op: meld verdachte situaties op de Noordzee

De Kustwacht roept de scheepvaart en de maritieme sector op om verdachte of afwijkende situaties op de Noordzee direct te melden. Het gaat bijvoorbeeld om schepen met opvallende vaarbewegingen, vaartuigen die boven kabels blijven liggen, schepen die hun AIS uitschakelen of objecten die in zee drijven terwijl ze daar niet thuishoren.

Militairen actief in Vlissingen tijdens meerdaagse oefening

In de gemeente Vlissingen vindt van 30 maart tot en met 2 april een militaire oefening plaats van het Ministerie van Defensie. De oefening maakt deel uit van de opleiding en training van militairen.

Politie start met ‘Bondgenoten’ op Walcheren om verbinding met samenleving te versterken

De politie start op Walcheren met de werkmethode Bondgenoten. Met steun van de gemeenten Middelburg, Veere en Vlissingen wordt de samenwerking met maatschappelijk betrokken inwoners versterkt. Doel is om signalen uit de samenleving sneller op te vangen en beter zicht te krijgen op wat er leeft in wijken en dorpen.

Studenten Politieacademie houden verkeerscontrole in Vlissingen

Studenten van de Politieacademie hebben vandaag een algemene verkeerscontrole gehouden op de Jan Weugkade in Vlissingen. De controle maakte deel uit van de opleiding die de studenten volgen. Zeven bestuurders kregen een bekeuring.

Nieuw convenant voor veilige scholen op Walcheren

De drie Walcherse gemeenten, scholen, politie en het Openbaar Ministerie hebben samen een nieuw Convenant Schoolveiligheid opgesteld. Het convenant wordt op woensdag 6 november officieel ondertekend door alle betrokken partijen.

Politie houdt verkeerscontrole bij middelbare scholen in Vlissingen

De politie heeft woensdagochtend een verkeerscontrole gehouden in de omgeving van de middelbare scholen CSW en Scheldemond. Tijdens de actie werden meerdere bekeuringen en waarschuwingen uitgedeeld.
- Advertentie -
NordVPN