- Advertentie -
Home112 NieuwsAgenten gebruiken pepperspray bij aanhouding telefoondief

Agenten gebruiken pepperspray bij aanhouding telefoondief

- Advertentie -

VLISSINGEN – Omstreeks 22.30 uur op maandagavond is op de Ven Der Helstlaan in Vlissingen een 18-jarige jongen van zijn telefoon beroofd. Hij was onderweg van zijn werk naar huis.

Op de Van Der Helstlaan werd jet 18-jarige slachtoffer aangesproken door een onbekende man. De man hield een zielig verhaal op en vroeg aan de 18-jarige jongen of hij een bericht met zijn telefoon naar iemand mocht versturen. Omdat het slachtoffer hier geen goed gevoel over had, heeft hij aangeboden zelf een bericht naar het gewenste nummer te sturen. Bij het intoetsen van de gegevens ging het mis, de onbekende man ritste plotseling de telefoon uit de hand van het slachtoffer.

- Advertentie -

De man maakte aanstalten om weg te lopen met de telefoon van de 18-jarige jongen. Het slachtoffer vroeg aan de man of hij de telefoon terug wilde geven, echter was de man dit niet van plan. Hij trok een mes en bedreigde het slachtoffer. Hierop fietste de verdachte weg.

De politie werd ingeschakeld en heeft een aangifte opgenomen van het 18-jarige slachtoffer. Omdat de jongen een vrij goed en duidelijk signalement gaf, sloegen de agenten vrijwel direct aan. De agenten zijn gestart met hun onderzoek en hebben de Officier van Justitie gebeld. Hij gaf toestemming voor de aanhouding buiten heterdaad van de verdachte, een 32-jarige man uit Vlissingen.

Omstreeks 02:15 uur in de nacht van maandag op dinsdag zagen de agenten ‘hun’ verdachte fietsen door de Paul Krugerstraat in Vlissingen. Zij maanden de verdachte om te stoppen en te blijven staan, maar hieraan gaf hij geen gehoord. Tijdens een korte achtervolging te voet is door de agenten pepperspray gebruikt met als doel de verdachte te laten stoppen en dat lukte. De 32-jarige man is overgebracht naar een politiecel in Torentijd en zit daar nu nog vast. De zaak zal vandaag verder opgepakt worden.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
In 2013 richtte ik uit interesse een Facebook-pagina op met nieuws over de hulpverlening. Al snel bleek de vraag naar het zogeheten '112-nieuws' enorm groot. Daarom zijn we kort daarna ook gestart met de website 112Vlissingen-Souburg.nl. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een toonaangevende nieuwsorganisatie, gespecialiseerd in 112-nieuws, in de gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
onbewolkt
31 ° C
35.6 °
31 °
48 %
5.7kmh
10 %
di
32 °
wo
22 °
do
18 °
vr
19 °
za
21 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Stille tocht voor doodgeschoten Vlissinger trekt honderden deelnemers

Enkele honderden mensen hebben vrijdagavond deelgenomen aan een stille tocht voor de 44-jarige man uit Vlissingen die afgelopen zondag werd doodgeschoten bij een schietpartij in Jumbo aan de Papegaaienburg.

Gezamenlijke controle op bedrijventerrein Vrijburg: meerdere overtredingen vastgesteld

Afgelopen woensdag heeft de gemeente Vlissingen in samenwerking met de politie, Regionale Uitvoeringsdienst Zeeland (RUD Zeeland) en Orionis Walcheren een gezamenlijke controle uitgevoerd op bedrijventerrein Vrijburg. In totaal zijn 17 bedrijven en locaties bezocht. De actie was gericht op het controleren van de naleving van wet- en regelgeving en het tegengaan van ondermijnende criminaliteit. Daarbij werd ook gebruikgemaakt van speurhonden.

Testbericht NL-Alert wordt vanmiddag om 12.00 uur verzonden

Vanmiddag om precies 12.00 uur zal de overheid een testbericht versturen via NL-Alert. Het gaat om een halfjaarlijkse controle van het landelijke waarschuwingssysteem, waarmee mensen in noodsituaties snel en gericht worden geïnformeerd.

Vlissingse stranden en jachthaven ontvangen opnieuw Blauwe Vlag

Het Badstrand, het Nollestrand en de jachthaven van VVW Schelde hebben ook in 2025 weer de Blauwe Vlag ontvangen. Deze internationale onderscheiding wordt toegekend aan locaties die voldoen aan strenge eisen op het gebied van waterkwaliteit, veiligheid, milieu en voorzieningen. Het is het 22e jaar op rij dat Vlissingen deze erkenning krijgt.

Grootschalige controle in Ritthem levert vooral adviezen op

Bij een bedrijf aan de Schotlandweg in Ritthem is vandaag een grootschalige integrale controle uitgevoerd. Verschillende instanties, waaronder de Koninklijke Marechaussee, de scheepvaartinspectie en de arbeidsinspectie, voerden samen met onderdelen van de politieorganisatie inspecties uit.

Grote integrale controle in Vlissingen: meerdere instanties controleren voertuigen en bestuurders

Op woensdagavond heeft een grootschalige integrale controle plaatsgevonden. Aan de actie namen diverse overheidsinstanties deel, waaronder de politie, douane, Belastingdienst, de RDW, Orionis, GGD en de gemeente Vlissingen.

Politie controleert fatbikes: meerdere bekeuringen uitgedeeld

De politie heeft vandaag in Middelburg en Vlissingen 36 fatbikes gecontroleerd en meerdere bekeuringen uitgedeeld. Waar eerder vooral gewaarschuwd werd, trad de politie deze keer repressief op.
- Advertentie -
NordVPN