- Advertentie -
Home112 Nieuws51-jarige verdachte in Rotterdam aangehouden voor gooien vuurwerk

51-jarige verdachte in Rotterdam aangehouden voor gooien vuurwerk

- Advertentie -

VLISSINGEN – De politie heeft gisteravond een verdachte aangehouden. Hij wordt verdacht van brandstichting in een woning aan de Wijenburg gisteravond.

Gisteravond kwam er een melding binnen bij de meldkamer in Middelburg van een binnenbrand in een woning aan de Wijenburg in Vlissingen. Toen de brandweer ter plaatse kwam was het vuur al gedoofd.

- Advertentie -

Na onderzoek bleek er via een raam in de woonkamer van de woning vuurwerk naar binnen te zijn gegooid. Door de korte brand liepen enkele meubelstukken brandschade op. Het 46-jarige slachtoffer heeft het projectiel buiten gegooid om erger te voorkomen.

Enkele getuigen hebben een grijzige Opel Astra weg zien rijden, dit meldde de getuigen aan de politie. Agenten gingen direct op zoek naar het voertuig, echter werd het voertuig niet aangetroffen.

Korte tijd later kreeg de politie in Zeeland een melding van de Rotterdamse collega’s dat de verdachte, een 51-jarige man zich op het bureau in Rotterdam had gemeld. Hier is hij direct aangehouden en ingesloten. In de auto van de verdachte werd vuurwerk aangetroffen. De verdachte wordt in de loop van vandaag overgebracht naar Middelburg, waarna hij uitvoerig zal worden gehoord. Het onderzoek wordt voortgezet.

Zie ook:

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
In 2013 richtte ik uit interesse een Facebook-pagina op met nieuws over de hulpverlening. Al snel bleek de vraag naar het zogeheten '112-nieuws' enorm groot. Daarom zijn we kort daarna ook gestart met de website 112Vlissingen-Souburg.nl. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een toonaangevende nieuwsorganisatie, gespecialiseerd in 112-nieuws, in de gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
half bewolkt
10.5 ° C
11.7 °
9.4 °
85 %
5.7kmh
69 %
do
17 °
vr
15 °
za
18 °
zo
21 °
ma
20 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Grootschalige controle in Ritthem levert vooral adviezen op

Bij een bedrijf aan de Schotlandweg in Ritthem is vandaag een grootschalige integrale controle uitgevoerd. Verschillende instanties, waaronder de Koninklijke Marechaussee, de scheepvaartinspectie en de arbeidsinspectie, voerden samen met onderdelen van de politieorganisatie inspecties uit.

Grote integrale controle in Vlissingen: meerdere instanties controleren voertuigen en bestuurders

Op woensdagavond heeft een grootschalige integrale controle plaatsgevonden. Aan de actie namen diverse overheidsinstanties deel, waaronder de politie, douane, Belastingdienst, de RDW, Orionis, GGD en de gemeente Vlissingen.

Politie controleert fatbikes: meerdere bekeuringen uitgedeeld

De politie heeft vandaag in Middelburg en Vlissingen 36 fatbikes gecontroleerd en meerdere bekeuringen uitgedeeld. Waar eerder vooral gewaarschuwd werd, trad de politie deze keer repressief op.

Campagne ‘Meld Misdaad Anoniem’ van start in Vlissingen

Vandaag lanceert de gemeente Vlissingen de campagne 'Meld Misdaad Anoniem' (M.), waarmee inwoners worden aangespoord om anoniem informatie te delen over criminaliteit in hun omgeving. Burgemeester Van den Tillaar kondigde de campagne eerder aan, nadat begin maart de aanwijzing van het veiligheidsrisicogebied in de gemeente was verlengd tot 12 september 2025. Naast preventief fouilleren, zet de gemeente nu de Meld Misdaad Anoniem (M.) campagne in om de betrokkenheid van de bewoners te vergroten.

Slang ontdekt naast koelkast in woning Bossenburgh

Een onverwachte vondst in Vlissingen zorgde voor een kleine schrik toen een inwoner tijdens het opruimen een slang ontdekte naast de koelkast. Het bleek niet om een tuinslang te gaan, maar om een echte wurgslang: een koningspython van ongeveer een meter lang.

Preventief fouilleren in Vlissingen met zes maanden verlengd

Burgemeester Van den Tillaar heeft besloten het Middengebied en een deel van het centrum van Vlissingen nog eens zes maanden als veiligheidsrisicogebied aan te wijzen. Dit betekent dat de politie tot 12 september 2025 preventief mag fouilleren op bevel van de officier van justitie.

Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat werken samen voor snellere incidentafhandeling

Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat zijn een samenwerking gestart om incidenten op Zeeuwse wegen sneller en efficiënter af te handelen. Met deze proef willen beide partijen de aanrijtijden van weginspecteurs verkorten en zo de verkeersveiligheid verbeteren.
- Advertentie -
NordVPN