- Advertentie -
Home112 NieuwsZoekgebied vermiste Robbert Ziga (32) vergroot

Zoekgebied vermiste Robbert Ziga (32) vergroot

- Advertentie -

VLISSINGEN – De politie gaat het zoekgebied waar tot nu toe gezocht is naar de vermiste Robbert Ziga (32) uit Vlissingen vergroten.

Volgens een woordvoerder van de politie zal in het gebied opnieuw worden gezocht met speurhonden. Het onderzoeksteam zal zich nu gaan richten op een groter gebied, dit omdat het lichaam van Ziga nog niet is gevonden.

- Advertentie -

Robbert Ziga is woensdagavond 24 februari jl. met een auto vertrokken en niet meer teruggekeerd. De familie van de Vlissinger slaat donderdagavond alarm bij de politie nadat zij het voertuig onbeheerd hebben aangetroffen nabij de boulevard. Als het kenteken door het politiesysteem gehaald wordt, blijkt dat agenten deze auto woensdagavond op de parkeerplaats bij het Nollenbos hebben gezien. Ook Ziga is toen in de nabijheid van het voertuig gesignaleerd. Besloten wordt in de omgeving te zoeken. Zijn familie helpt hieraan mee. De politiehelikopter die op dat moment boven Zeeland vliegt heeft op verzoek enkele rondes gevlogen boven – en rondom het Nollenbos. Een politiehond is ingezet om een spoor op te pakken. Deze geeft aan dat de vermiste man mogelijk het water van de kanovijver is ingegaan.

De dagen die volgde hebben politie en brandweer de kanovijver grondig afgezocht. Dit gebeurde met dreglijnen, sonarapparatuur en zelfs speurhonden. Dit alles leverde echter geen resultaat op.

Er zijn donderdagavond 24 februari 2016 persoonlijke spullen van de Vlissinger gevonden in het Nollebos vlak bij de kanovijver, hierom zal het gebied waar gezocht gaat worden groter worden. “Het vermoeden bestaat dat Ziga drug heeft gebruikt”, aldus een woordvoerder van de politie.

De politie roept mensen op die tips hebben over deze vermissing zich te melden. U kunt bellen naar: 0900-8844. Liever anoniem uw tip doorgeven? Bel dan met: 0800-7000.

Zie ook:

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de Gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
bewolkt
13.9 ° C
14.4 °
12.8 °
94 %
10.3kmh
100 %
di
14 °
wo
14 °
do
15 °
vr
13 °
za
12 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Politie houdt verkeerscontrole bij middelbare scholen in Vlissingen

De politie heeft woensdagochtend een verkeerscontrole gehouden in de omgeving van de middelbare scholen CSW en Scheldemond. Tijdens de actie werden meerdere bekeuringen en waarschuwingen uitgedeeld.

Grootschalige verkeerscontrole op Walcheren: duizenden euro’s geïnd

Op gisteren hebben diverse overheidsdiensten tussen 14.00 en 21.30 uur een integrale verkeerscontrole gehouden op Walcheren. De controle vond plaats op twee locaties: bij de opstelplaats voor hulpdiensten langs de Schietbaan in Middelburg en op het Stadhuisplein in Vlissingen.

Boei voor Belgische kust losgeraakt en aangespoeld op Badstrand

Een wandelaar trof vanmorgen een opvallende groene boei aan op het strand van Vlissingen, ter hoogte van hotel Britannia. Het object is vermoedelijk door de harde wind van afgelopen week losgeraakt.

Zeeuwse gemeenten starten campagne met Meld Misdaad Anoniem

Twaalf Zeeuwse gemeenten bundelen vanaf 24 september de krachten met Meld Misdaad Anoniem (M.) in een campagne tegen criminaliteit. De meldingsbereidheid in Zeeland is op dit moment de laagste van het land, en daar willen de gemeenten verandering in brengen.

Politie deelt negen boetes uit bij verkeerscontrole in Vlissingen

Tijdens een verkeerscontrole vanmorgen in Vlissingen heeft de politie meerdere overtredingen geconstateerd. Agenten hielden onder meer fietsers in de gaten die hun telefoon gebruikten en controleerden of bestuurders over het juiste rijbewijs beschikten.

Walcherse gemeenten starten gezamenlijke campagne tegen fietsdiefstal

De gemeenten Vlissingen, Middelburg en Veere bundelen deze zomer hun krachten in de strijd tegen fietsdiefstal. Ze doen gezamenlijk mee aan de landelijke bewustwordingscampagne Staat-E-lekker, die zich richt op het beter beveiligen van (elektrische) fietsen.

Stille tocht voor doodgeschoten Vlissinger trekt honderden deelnemers

Enkele honderden mensen hebben vrijdagavond deelgenomen aan een stille tocht voor de 44-jarige man uit Vlissingen die afgelopen zondag werd doodgeschoten bij een schietpartij in Jumbo aan de Papegaaienburg.
- Advertentie -
NordVPN