- Advertentie -
Home112 NieuwsGewapende overval Schroeweg Oost-Souburg bij Opsporing Verzocht

Gewapende overval Schroeweg Oost-Souburg bij Opsporing Verzocht

- Advertentie -

OOST-SOUBURG – Dinsdagavond besteedt de politie bij Opsporing Verzocht weer aandacht aan de gewapende overval, gepleegd op 16 oktober 2015 aan de Schroeweg.

Politie en justitie denken inmiddels dat de daders achter deze overval mogelijk ook in verband kunnen worden gebracht met een overval op een casino in Burgh-Haamstede. Op 10 december van datzelfde jaar drongen drie gewapende mannen een speelhal binnen en bedreigden daar het personeel en klanten. Na een achtervolging zijn even later hiervoor op de Markweg in Europoort Rotterdam drie mannen aangehouden. Inmiddels wordt gedacht dat er overeenkomsten zijn tussen de gewapende overval op Schouwen-Duiveland en de overval op het echtpaar in Walcheren.

- Advertentie -

Tijdens de uitzending van het opsporingsprogramma worden spullen getoond uit de rugzak die de daders hebben achtergelaten bij de overval op het echtpaar.

Tijdens een eerdere uitzending vorig jaar lagen deze goederen nog bij het Nederlands Forensisch Instituut. De politie hoopt dat er kijkers zijn die weten wie die spullen tot 16 oktober in zijn bezit had.

Hebt u meer informatie? Bel dan met de opsporingstiplijn: 0800-6070. Of via het Politie WhatsApp nummer 06 – 1220 7006. Belt u liever anoniem: 0800-7000. Opsporing Verzocht wordt dinsdagavond uitgezonden om 20.30 uur op NPO 1. De herhaling is te zien op woensdagmorgen om 11.10 uur op NPO 2.

Zie ook:
– Zes tips over overval na uitzending Opsporing Verzocht (4 november 2015)
– Woningoverval Oost-Souburg aankomende dinsdag in Opsporing verzocht (28 oktober 2015)
– Politie heeft drie nieuwe getuigen woningoverval Souburg (24 oktober 2015)
– Overval op woning Souburg, bewoners niet gewond (17 oktober 2015)

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
In 2013 richtte ik uit interesse een Facebook-pagina op met nieuws over de hulpverlening. Al snel bleek de vraag naar het zogeheten '112-nieuws' enorm groot. Daarom zijn we kort daarna ook gestart met de website 112Vlissingen-Souburg.nl. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een toonaangevende nieuwsorganisatie, gespecialiseerd in 112-nieuws, in de gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
bewolkt
17.7 ° C
18 °
17.2 °
91 %
12.4kmh
100 %
zo
19 °
ma
17 °
di
17 °
wo
19 °
do
18 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Stille tocht voor doodgeschoten Vlissinger trekt honderden deelnemers

Enkele honderden mensen hebben vrijdagavond deelgenomen aan een stille tocht voor de 44-jarige man uit Vlissingen die afgelopen zondag werd doodgeschoten bij een schietpartij in Jumbo aan de Papegaaienburg.

Gezamenlijke controle op bedrijventerrein Vrijburg: meerdere overtredingen vastgesteld

Afgelopen woensdag heeft de gemeente Vlissingen in samenwerking met de politie, Regionale Uitvoeringsdienst Zeeland (RUD Zeeland) en Orionis Walcheren een gezamenlijke controle uitgevoerd op bedrijventerrein Vrijburg. In totaal zijn 17 bedrijven en locaties bezocht. De actie was gericht op het controleren van de naleving van wet- en regelgeving en het tegengaan van ondermijnende criminaliteit. Daarbij werd ook gebruikgemaakt van speurhonden.

Testbericht NL-Alert wordt vanmiddag om 12.00 uur verzonden

Vanmiddag om precies 12.00 uur zal de overheid een testbericht versturen via NL-Alert. Het gaat om een halfjaarlijkse controle van het landelijke waarschuwingssysteem, waarmee mensen in noodsituaties snel en gericht worden geïnformeerd.

Vlissingse stranden en jachthaven ontvangen opnieuw Blauwe Vlag

Het Badstrand, het Nollestrand en de jachthaven van VVW Schelde hebben ook in 2025 weer de Blauwe Vlag ontvangen. Deze internationale onderscheiding wordt toegekend aan locaties die voldoen aan strenge eisen op het gebied van waterkwaliteit, veiligheid, milieu en voorzieningen. Het is het 22e jaar op rij dat Vlissingen deze erkenning krijgt.

Grootschalige controle in Ritthem levert vooral adviezen op

Bij een bedrijf aan de Schotlandweg in Ritthem is vandaag een grootschalige integrale controle uitgevoerd. Verschillende instanties, waaronder de Koninklijke Marechaussee, de scheepvaartinspectie en de arbeidsinspectie, voerden samen met onderdelen van de politieorganisatie inspecties uit.

Grote integrale controle in Vlissingen: meerdere instanties controleren voertuigen en bestuurders

Op woensdagavond heeft een grootschalige integrale controle plaatsgevonden. Aan de actie namen diverse overheidsinstanties deel, waaronder de politie, douane, Belastingdienst, de RDW, Orionis, GGD en de gemeente Vlissingen.

Politie controleert fatbikes: meerdere bekeuringen uitgedeeld

De politie heeft vandaag in Middelburg en Vlissingen 36 fatbikes gecontroleerd en meerdere bekeuringen uitgedeeld. Waar eerder vooral gewaarschuwd werd, trad de politie deze keer repressief op.
- Advertentie -
NordVPN