- Advertentie -
Home112 NieuwsGewonde na fikse mishandeling door verkeersruzie

Gewonde na fikse mishandeling door verkeersruzie

- Advertentie -

VLISSINGEN – Gisteravond is een Vlissinger mishandeld tijdens een verkeersruzie. Dit gebeurde op de Langeleenweg in Vlissingen.

Rond 20.00 uur fietste het slachtoffer op de Langeleenweg. Hij kwam vanuit de richting van de Sloeweg en ging richting de wijk Bossenburgh. Het slachtoffer haalde op een gegeven moment twee mannen in, hierbij raakte hij één van de twee fietsers.

- Advertentie -

Het slachtoffer verklaarde dat de twee mannen eerst met verbaal geweld reageerden. Echter dit mondde later uit in een fikse mishandeling. Volgens de politie heeft het slachtoffer verklaard dat hij meerdere klappen kreeg op het hoofd. Hierna viel hij in de berm, maar de verdachten bleven doorgaan met mishandelen.

De daders zouden zijn gevlucht in de richting van de wijk Papegaaienburg. Een ter plaatse gekomen ambulanceteam heeft het slachtoffer onderzocht. Uiteindelijk werd hij bebloed en met meerdere bulten overgebracht naar het ziekenhuis. De politie maakte in de wijk direct een zoekslag naar de daders, dit leverde geen resultaat op.

Van de twee daders is het volgende signalement bekend. De eerste dader was blank en had een normaal, lang postuur. Hij droeg een bril, een zwarte jas met een grote capuchon en hij reed op een zogeheten ‘opa-fiets’.

Van de tweede dader is alleen bekend dat hij een blanke huidskleur en een normaal postuur had. Ook tast de politie in het duister over de leeftijd van beide daders.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de Gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
licht bewolkt
11.9 ° C
12.8 °
10.5 °
92 %
5.1kmh
50 %
wo
15 °
do
16 °
vr
12 °
za
12 °
zo
11 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Politie houdt verkeerscontrole bij middelbare scholen in Vlissingen

De politie heeft woensdagochtend een verkeerscontrole gehouden in de omgeving van de middelbare scholen CSW en Scheldemond. Tijdens de actie werden meerdere bekeuringen en waarschuwingen uitgedeeld.

Grootschalige verkeerscontrole op Walcheren: duizenden euro’s geïnd

Op gisteren hebben diverse overheidsdiensten tussen 14.00 en 21.30 uur een integrale verkeerscontrole gehouden op Walcheren. De controle vond plaats op twee locaties: bij de opstelplaats voor hulpdiensten langs de Schietbaan in Middelburg en op het Stadhuisplein in Vlissingen.

Boei voor Belgische kust losgeraakt en aangespoeld op Badstrand

Een wandelaar trof vanmorgen een opvallende groene boei aan op het strand van Vlissingen, ter hoogte van hotel Britannia. Het object is vermoedelijk door de harde wind van afgelopen week losgeraakt.

Zeeuwse gemeenten starten campagne met Meld Misdaad Anoniem

Twaalf Zeeuwse gemeenten bundelen vanaf 24 september de krachten met Meld Misdaad Anoniem (M.) in een campagne tegen criminaliteit. De meldingsbereidheid in Zeeland is op dit moment de laagste van het land, en daar willen de gemeenten verandering in brengen.

Politie deelt negen boetes uit bij verkeerscontrole in Vlissingen

Tijdens een verkeerscontrole vanmorgen in Vlissingen heeft de politie meerdere overtredingen geconstateerd. Agenten hielden onder meer fietsers in de gaten die hun telefoon gebruikten en controleerden of bestuurders over het juiste rijbewijs beschikten.

Walcherse gemeenten starten gezamenlijke campagne tegen fietsdiefstal

De gemeenten Vlissingen, Middelburg en Veere bundelen deze zomer hun krachten in de strijd tegen fietsdiefstal. Ze doen gezamenlijk mee aan de landelijke bewustwordingscampagne Staat-E-lekker, die zich richt op het beter beveiligen van (elektrische) fietsen.

Stille tocht voor doodgeschoten Vlissinger trekt honderden deelnemers

Enkele honderden mensen hebben vrijdagavond deelgenomen aan een stille tocht voor de 44-jarige man uit Vlissingen die afgelopen zondag werd doodgeschoten bij een schietpartij in Jumbo aan de Papegaaienburg.
- Advertentie -
NordVPN