- Advertentie -
Home112 NieuwsGewonde in Scheldestraat, hulpdiensten naar Koudekerkseweg en Ter Poorteweg

Gewonde in Scheldestraat, hulpdiensten naar Koudekerkseweg en Ter Poorteweg

- Advertentie -

VLISSINGEN – Een persoon, vermoedelijk een fietser, is vanochtend gewond geraakt op de hoek van de Scheldestraat en de Kasteelstraat in Vlissingen.

De politie ontfermde zich over de fiets, de opgeroepen ambulance vertrok zonder spoed. Over het incident zijn verder geen details bekendgemaakt. Terwijl het slachtoffer verzorgd werd, hield de politie een motorrijder aan die met grote snelheid uit de richting van de Paul Krugerstraat kwam. Een agent noteerde zijn gegevens en schatte de snelheid op 80-85 km. per uur.

- Advertentie -

Vanmiddag tegen vier uur werd ambulance 127 met spoed naar de Koudekerkseweg gestuurd. Een oudere vrouw was ter hoogte van de Vondellaan op het trottoir ten val gekomen. Ze had bloed op haar gezicht, maar was bij kennis. De vrouw is naar het ziekenhuis vervoerd.

Aan het begin van de avond kwamen de hulpdiensten in actie voor een medische noodsituatie in Koudekerke bij de specialistische woonvoorziening Korsakov aan de Ter Poorteweg. Een ambulance, een kleine ziekenwagen Rapid Responder en twee politie-eenheden werden ingezet. Het tevens opgeroepen Snel-Interventie-Voertuig van de brandweer in Koudekerke arriveerde met vijf man personeel, maar kon binnen korte tijd al terugkeren naar de thuisbasis.

Update 18/02/2017 – De inzet aan de Ter Poorteweg betrof een 47-jarige man. Hij is overleden, zo meldt de familie uit Vlissingen vandaag in een overlijdensbericht.

- Advertentie -
Cornelis van der Jagt
Cornelis van der Jagt
Ik schrijf al geruime tijd nieuwsartikelen over 112, hulpverlening en veiligheid voor 112Vlissingen-Souburg.nl, onderdeel van de Gm Groep. Ik heb ruime ervaring bij landelijke en buitenlandse media (print, radio, televisie).
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
zware motregen
11.1 ° C
11.7 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
do
15 °
vr
14 °
za
14 °
zo
13 °
ma
15 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Politie houdt verkeerscontrole bij middelbare scholen in Vlissingen

De politie heeft woensdagochtend een verkeerscontrole gehouden in de omgeving van de middelbare scholen CSW en Scheldemond. Tijdens de actie werden meerdere bekeuringen en waarschuwingen uitgedeeld.

Grootschalige verkeerscontrole op Walcheren: duizenden euro’s geïnd

Op gisteren hebben diverse overheidsdiensten tussen 14.00 en 21.30 uur een integrale verkeerscontrole gehouden op Walcheren. De controle vond plaats op twee locaties: bij de opstelplaats voor hulpdiensten langs de Schietbaan in Middelburg en op het Stadhuisplein in Vlissingen.

Boei voor Belgische kust losgeraakt en aangespoeld op Badstrand

Een wandelaar trof vanmorgen een opvallende groene boei aan op het strand van Vlissingen, ter hoogte van hotel Britannia. Het object is vermoedelijk door de harde wind van afgelopen week losgeraakt.

Zeeuwse gemeenten starten campagne met Meld Misdaad Anoniem

Twaalf Zeeuwse gemeenten bundelen vanaf 24 september de krachten met Meld Misdaad Anoniem (M.) in een campagne tegen criminaliteit. De meldingsbereidheid in Zeeland is op dit moment de laagste van het land, en daar willen de gemeenten verandering in brengen.

Politie deelt negen boetes uit bij verkeerscontrole in Vlissingen

Tijdens een verkeerscontrole vanmorgen in Vlissingen heeft de politie meerdere overtredingen geconstateerd. Agenten hielden onder meer fietsers in de gaten die hun telefoon gebruikten en controleerden of bestuurders over het juiste rijbewijs beschikten.

Walcherse gemeenten starten gezamenlijke campagne tegen fietsdiefstal

De gemeenten Vlissingen, Middelburg en Veere bundelen deze zomer hun krachten in de strijd tegen fietsdiefstal. Ze doen gezamenlijk mee aan de landelijke bewustwordingscampagne Staat-E-lekker, die zich richt op het beter beveiligen van (elektrische) fietsen.

Stille tocht voor doodgeschoten Vlissinger trekt honderden deelnemers

Enkele honderden mensen hebben vrijdagavond deelgenomen aan een stille tocht voor de 44-jarige man uit Vlissingen die afgelopen zondag werd doodgeschoten bij een schietpartij in Jumbo aan de Papegaaienburg.
- Advertentie -
NordVPN