Home112 NieuwsSneeuwval vooralsnog zonder 112-problemen in Vlissingen

Sneeuwval vooralsnog zonder 112-problemen in Vlissingen

- Advertentie -

VLISSINGEN – De sneeuwval heeft tot vanavond 22.00 uur voor zover bekend geen incidenten veroorzaakt in Vlissingen.

Zoals verwacht, hadden ambulances een wat langere aanrijtijd, bijvoorbeeld tegen de avond in de Hobeinstraat (foto). Daar was iemand onwel geraakt in een rijsttafelspeciaalzaak.

- Advertentie -

Even later werd alarm geslagen vanuit een gebouw aan het Pablo Picassoplein voor een medische noodsituatie. Naast eenheden van politie en ambulance schakelde de meldkamer het Mobiel Medisch Team uit Rotterdam in. Dat zou over de weg komen, omdat de helikopter niet kon vliegen gezien de weersomstandigheden.

De agenten konden aanvankelijk het gebouw niet binnen en riepen: “Politie! Openmaken!” Kort daarop werd het Mobiel Medisch Team afgezegd.

De wijkagenten uit Vlissingen melden op Instagram dat het een reanimatie betrof en dat het naar omstandigheden goed gaat met het slachtoffer.

Volgens de Veiligheidsregio Zeeland (op Twitter) zijn meerdere brandweerposten vanavond bemand met vrijwilligers om direct te kunnen uitrukken wanneer nodig. De meest recente melding gaat over een ongeval met beknelling op de A58 ter hoogte van Arnemuiden. Daarvoor zijn brandweerploegen uit Arnemuiden, Borssele en Heinkenszand ingeschakeld.

- Advertentie -
Cornelis van der Jagt
Cornelis van der Jagt
Ik schrijf al geruime tijd nieuwsartikelen over 112, hulpverlening en veiligheid voor 112Vlissingen-Souburg.nl, onderdeel van de Gm Groep. Ik heb ruime ervaring bij landelijke en buitenlandse media (print, radio, televisie).
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
onbewolkt
10 ° C
10 °
9.4 °
76 %
4.1kmh
8 %
di
15 °
wo
12 °
do
14 °
vr
13 °
za
9 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Politie start met ‘Bondgenoten’ op Walcheren om verbinding met samenleving te versterken

De politie start op Walcheren met de werkmethode Bondgenoten. Met steun van de gemeenten Middelburg, Veere en Vlissingen wordt de samenwerking met maatschappelijk betrokken inwoners versterkt. Doel is om signalen uit de samenleving sneller op te vangen en beter zicht te krijgen op wat er leeft in wijken en dorpen.

Studenten Politieacademie houden verkeerscontrole in Vlissingen

Studenten van de Politieacademie hebben vandaag een algemene verkeerscontrole gehouden op de Jan Weugkade in Vlissingen. De controle maakte deel uit van de opleiding die de studenten volgen. Zeven bestuurders kregen een bekeuring.

Nieuw convenant voor veilige scholen op Walcheren

De drie Walcherse gemeenten, scholen, politie en het Openbaar Ministerie hebben samen een nieuw Convenant Schoolveiligheid opgesteld. Het convenant wordt op woensdag 6 november officieel ondertekend door alle betrokken partijen.

Politie houdt verkeerscontrole bij middelbare scholen in Vlissingen

De politie heeft woensdagochtend een verkeerscontrole gehouden in de omgeving van de middelbare scholen CSW en Scheldemond. Tijdens de actie werden meerdere bekeuringen en waarschuwingen uitgedeeld.

Grootschalige verkeerscontrole op Walcheren: duizenden euro’s geïnd

Op gisteren hebben diverse overheidsdiensten tussen 14.00 en 21.30 uur een integrale verkeerscontrole gehouden op Walcheren. De controle vond plaats op twee locaties: bij de opstelplaats voor hulpdiensten langs de Schietbaan in Middelburg en op het Stadhuisplein in Vlissingen.

Boei voor Belgische kust losgeraakt en aangespoeld op Badstrand

Een wandelaar trof vanmorgen een opvallende groene boei aan op het strand van Vlissingen, ter hoogte van hotel Britannia. Het object is vermoedelijk door de harde wind van afgelopen week losgeraakt.

Zeeuwse gemeenten starten campagne met Meld Misdaad Anoniem

Twaalf Zeeuwse gemeenten bundelen vanaf 24 september de krachten met Meld Misdaad Anoniem (M.) in een campagne tegen criminaliteit. De meldingsbereidheid in Zeeland is op dit moment de laagste van het land, en daar willen de gemeenten verandering in brengen.
- Advertentie -
NordVPN