Home112 NieuwsVechtpartij in Aagje Dekenstraat, man vlucht de Walstraat in

Vechtpartij in Aagje Dekenstraat, man vlucht de Walstraat in

- Advertentie -

VLISSINGEN – Een man is vanmiddag op de vlucht geslagen voor de politie na een vechtpartij in de Aagje Dekenstraat, hij zou iemand toegetakeld hebben met een ketting.

Even na 15.30 uur kregen twee mannen het met elkaar aan de stok bij de bushalte voor de supermarkt. Al vechtend liepen ze een geparkeerde scooter omver, deze raakte licht beschadigd. Een van de mannen zou een ketting gebruikt hebben.

Bij aankomst van de politie vluchtte een van de ruziemakers de Walstraat in. Agenten zetten de achtervolging in, maar konden hem niet aanhouden. Wel stelde een oplettende getuige een snel gemaakte foto van de man beschikbaar. Meerdere getuigen legden een verklaring af.

De politie sprak langdurig met de andere deelnemer aan de ruzie. Hij mocht uiteindelijk zijn weg vervolgen en liep de Scheldestraat in, onduidelijk is volgens de agenten of hij als slachtoffer wordt beschouwd. Hij raakte niet gewond.

Update – Volgens een politiewoordvoerder verklaarde de man te zijn geslagen met de “stekker” van een laptop, waarmee hij mogelijk de adapter bedoelde. Hij doet geen aangifte.

Update – De eigenares van de scooter meldt op de Facebook-pagina van 112 Vlissingen & Souburg dat er meerdere personen bij de vechtpartij betrokken waren. Haar voertuig raakte zwaar beschadigd. Ze verzoekt getuigen zich te melden.

- Advertentie -
Cornelis van der Jagt
Cornelis van der Jagt
Ik schrijf al geruime tijd nieuwsartikelen over 112, hulpverlening en veiligheid voor 112Vlissingen-Souburg.nl, onderdeel van de Gm Groep. Ik heb ruime ervaring bij landelijke en buitenlandse media (print, radio, televisie).

Hoogwater verwacht in Vlissingen, coupures...

Door storm Boelo wordt in de nacht van zondag op maandag hoogwater verwacht. In de gemeente Vlissingen worden daarom verschillende maatregelen genomen om wateroverlast te voorkomen. Ook geldt zondagavond code geel vanwege zware windstoten.

Grote verkeerscontrole op Stadhuisplein: 129...

Bij een verkeerscontrole in Vlissingen zijn in totaal 129 voertuigen gecontroleerd. Daarbij werden acht bestuurders verdacht van rijden onder invloed. Daarnaast schreef de politie 62 proces-verbalen uit voor uiteenlopende verkeersovertredingen.

Campagne Meld Misdaad Anoniem van...

Inwoners van de gemeente Vlissingen worden de komende periode gewezen op de mogelijkheid om vermoedens van criminaliteit anoniem te melden. Meld Misdaad Anoniem (M.) is op 28 september gestart met een landelijke campagne waaraan ook de gemeente Vlissingen deelneemt.

Politie verlaat na ruim een...

De politiepost aan de Breestraat in Vlissingen verhuist begin volgend jaar naar een nieuwe locatie aan het Stadhuisplein 20. Dat liet de politie vanmorgen weten. Daarmee komt na meer dan een eeuw een einde aan de aanwezigheid van de politie aan de Breestraat.

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.