- Advertentie -
Home112 NieuwsDrankrijder na achtervolging aangehouden

Drankrijder na achtervolging aangehouden

- Advertentie -

KOUDEKERKE – Afgelopen nacht is na een achtervolging een 25–jarige man uit Middelburg aangehouden op verdenking van dronken rijden. Bovendien blijkt hij niet in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs.

Een biker ziet de verdachte en zijn kompaan omstreeks 04.55 uur dronken over straat zwalken in het Vlissingse centrum. Als de agent de man kort daarop in zijn auto over het Bellamypark ziet rijden meldt hij zijn bevindingen over de portofoon. Verschillende eenheden wordt opgeroepen als de bestuurder een stopteken negeert en vaart vermeerdert. Vervolgens wordt de achtervolging ingezet waarbij de verdachte met hoge snelheid diverse afzettingen weet te omzeilen.

- Advertentie -

Na een redelijk lange achtervolging door Koudekerke en Dishoek rijdt de verdachte de Middelburgsestraat op richting Middelburg. Daar wordt de man door twee politieauto’s gedwongen om te stoppen. De verdachte rijdt door deze manoeuvre in de sloot en raakt hierbij gewond. Een tweede inzittende, een 26-jarige man uit Vlissingen, is door ambulancepersoneel nagekeken en vervolgens door agenten thuis afgezet. De auto is flink beschadigd. Ook één van de politieauto’s heeft schade opgelopen. Beide voertuigen zijn door een bergingsbedrijf weggetakeld.

De verdachte is nadat hij uit het ziekenhuis is ontslagen voor verhoor overgebracht naar een politiecellencomplex. De man blijkt geen rijbewijs te hebben. Ook weigert hij mee te werken aan een bloedproef om vast te stellen hoeveel hij gedronken heeft. Tegen hem is proces-verbaal opgemaakt. De zaak wordt doorgestuurd naar de officier van justitie. Daarna is hij weer heengezonden.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de Gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
half bewolkt
16 ° C
16.1 °
15.5 °
81 %
10.3kmh
75 %
ma
16 °
di
15 °
wo
13 °
do
13 °
vr
13 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Politie houdt verkeerscontrole bij middelbare scholen in Vlissingen

De politie heeft woensdagochtend een verkeerscontrole gehouden in de omgeving van de middelbare scholen CSW en Scheldemond. Tijdens de actie werden meerdere bekeuringen en waarschuwingen uitgedeeld.

Grootschalige verkeerscontrole op Walcheren: duizenden euro’s geïnd

Op gisteren hebben diverse overheidsdiensten tussen 14.00 en 21.30 uur een integrale verkeerscontrole gehouden op Walcheren. De controle vond plaats op twee locaties: bij de opstelplaats voor hulpdiensten langs de Schietbaan in Middelburg en op het Stadhuisplein in Vlissingen.

Boei voor Belgische kust losgeraakt en aangespoeld op Badstrand

Een wandelaar trof vanmorgen een opvallende groene boei aan op het strand van Vlissingen, ter hoogte van hotel Britannia. Het object is vermoedelijk door de harde wind van afgelopen week losgeraakt.

Zeeuwse gemeenten starten campagne met Meld Misdaad Anoniem

Twaalf Zeeuwse gemeenten bundelen vanaf 24 september de krachten met Meld Misdaad Anoniem (M.) in een campagne tegen criminaliteit. De meldingsbereidheid in Zeeland is op dit moment de laagste van het land, en daar willen de gemeenten verandering in brengen.

Politie deelt negen boetes uit bij verkeerscontrole in Vlissingen

Tijdens een verkeerscontrole vanmorgen in Vlissingen heeft de politie meerdere overtredingen geconstateerd. Agenten hielden onder meer fietsers in de gaten die hun telefoon gebruikten en controleerden of bestuurders over het juiste rijbewijs beschikten.

Walcherse gemeenten starten gezamenlijke campagne tegen fietsdiefstal

De gemeenten Vlissingen, Middelburg en Veere bundelen deze zomer hun krachten in de strijd tegen fietsdiefstal. Ze doen gezamenlijk mee aan de landelijke bewustwordingscampagne Staat-E-lekker, die zich richt op het beter beveiligen van (elektrische) fietsen.

Stille tocht voor doodgeschoten Vlissinger trekt honderden deelnemers

Enkele honderden mensen hebben vrijdagavond deelgenomen aan een stille tocht voor de 44-jarige man uit Vlissingen die afgelopen zondag werd doodgeschoten bij een schietpartij in Jumbo aan de Papegaaienburg.
- Advertentie -
NordVPN