- Advertentie -
Home112 Nieuws77-jarige dame slachtoffer van straatroof in Vlissingen

77-jarige dame slachtoffer van straatroof in Vlissingen

- Advertentie -

VLISSINGEN – Een 77-jarige dame heeft zich kranig verweerd toen ze werd beroofd. Maar ze moest het afleggen tegen het geweld waarmee haar tasje werd afgepakt.

Op vrijdag 14 december 2018 tussen 10.00 uur en 10.30 uur is een vrouw beroofd van haar tasje in de Burgemeester van Woelderenlaan in Vlissingen. Ze raakte daarbij lichtgewond. De vrouw, die uit Vlissingen komt, liep daar toen iemand probeerde haar tas af te pakken. Ze hield de tas zo stevig vast dat ze daardoor op de grond viel. Ook toen lukte het niet om de tas van haar af te pakken. Maar toen de dief enkele forse rukken aan de tas gaf moest ze hem loslaten. De hij vluchtte weg en liet de vrouw achter liggend op de grond. Nadat ze met moeite overeind kon komen is ze naar huis gestrompeld. Onderweg vond ze haar tas terug. De dader had er alleen contant geld uit kunnen halen want meer zat er niet in. De vrouw houdt zich sterk maar is toch heel erg geschrokken van het incident. Ze heeft familie die haar opvangt.

- Advertentie -

Natuurlijk wil de politie deze laffe berover zo snel mogelijk oppakken. Er is nog naar hem gezocht maar hij is niet meer gevonden. De recherche is direct een onderzoek gestart naar mogelijke vinger- of DNA sporen op de spullen van de vrouw. Maar het team hoopt ook op tips vanuit de omgeving van de plaats van het delict of van iemand die het signalement herkent van de dader.
Het vond plaats in de omgeving van de fysiotherapie. De dader is na het stelen van de tas weggerend in de richting van de Vredehoflaan. Het slachtoffer gaf het volgende signalement op: een man met een donkerblauwe jas met capuchon. Hij zou een muts op hebben gehad. Hij had een trainingsbroek aan met een witte streep aan de zijkant. Misschien heeft iemand in de omgeving iets gezien van deze verdachte of is hij misschien opgenomen door camera’s.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de Gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
licht bewolkt
9.5 ° C
10 °
7.8 °
79 %
13.9kmh
40 %
zo
9 °
ma
12 °
di
14 °
wo
14 °
do
15 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Politie houdt verkeerscontrole bij middelbare scholen in Vlissingen

De politie heeft woensdagochtend een verkeerscontrole gehouden in de omgeving van de middelbare scholen CSW en Scheldemond. Tijdens de actie werden meerdere bekeuringen en waarschuwingen uitgedeeld.

Grootschalige verkeerscontrole op Walcheren: duizenden euro’s geïnd

Op gisteren hebben diverse overheidsdiensten tussen 14.00 en 21.30 uur een integrale verkeerscontrole gehouden op Walcheren. De controle vond plaats op twee locaties: bij de opstelplaats voor hulpdiensten langs de Schietbaan in Middelburg en op het Stadhuisplein in Vlissingen.

Boei voor Belgische kust losgeraakt en aangespoeld op Badstrand

Een wandelaar trof vanmorgen een opvallende groene boei aan op het strand van Vlissingen, ter hoogte van hotel Britannia. Het object is vermoedelijk door de harde wind van afgelopen week losgeraakt.

Zeeuwse gemeenten starten campagne met Meld Misdaad Anoniem

Twaalf Zeeuwse gemeenten bundelen vanaf 24 september de krachten met Meld Misdaad Anoniem (M.) in een campagne tegen criminaliteit. De meldingsbereidheid in Zeeland is op dit moment de laagste van het land, en daar willen de gemeenten verandering in brengen.

Politie deelt negen boetes uit bij verkeerscontrole in Vlissingen

Tijdens een verkeerscontrole vanmorgen in Vlissingen heeft de politie meerdere overtredingen geconstateerd. Agenten hielden onder meer fietsers in de gaten die hun telefoon gebruikten en controleerden of bestuurders over het juiste rijbewijs beschikten.

Walcherse gemeenten starten gezamenlijke campagne tegen fietsdiefstal

De gemeenten Vlissingen, Middelburg en Veere bundelen deze zomer hun krachten in de strijd tegen fietsdiefstal. Ze doen gezamenlijk mee aan de landelijke bewustwordingscampagne Staat-E-lekker, die zich richt op het beter beveiligen van (elektrische) fietsen.

Stille tocht voor doodgeschoten Vlissinger trekt honderden deelnemers

Enkele honderden mensen hebben vrijdagavond deelgenomen aan een stille tocht voor de 44-jarige man uit Vlissingen die afgelopen zondag werd doodgeschoten bij een schietpartij in Jumbo aan de Papegaaienburg.
- Advertentie -
NordVPN