- Advertentie -
Home112 NieuwsScooterrijder onderuit na achtervolging

Scooterrijder onderuit na achtervolging

- Advertentie -

VLISSINGEN – Een bromfietser is vanavond lichtgewond geraakt toen hij onderuit ging op de Korenbloemlaan terwijl hij achtervolgd werd door de Marechaussee.

Een patrouille van de Marechaussee zag de jongeman rijden zonder helm ter hoogte van de Glacisstraat en maande hem tot stoppen. Daar had de bromfietser geen zin in. Het resultaat was een achtervolging over de Scheldestraat.

- Advertentie -

Op de Korenbloemlaan, tussen de Singel en de Leliënlaan, klapte de vluchtende jongeman tegen het wegdek. De medewerkers van de Marechaussee hielden hem aan, zetten hem geboeid achter in hun bus en riepen een ambulance op gezien de lichte verwondingen die waren ontstaan.

Binnen enkele minuten kwamen vier politie-eenheden ter plekke. De jongen bleek geen rijbewijs te hebben. Na onderzoek door een verpleegkundige en het noteren van alle gegevens kon hij, ongetwijfeld met enkele bekeuringen op zak, vertrekken.

Hij werd opgehaald met de auto. Andere personen brachten lopend de beschadigde scooter weg. Vermoedelijk behoort het voertuig toe aan een kennis van de jongeman.

- Advertentie -
Cornelis van der Jagt
Cornelis van der Jagt
Ik schrijf al geruime tijd nieuwsartikelen over 112, hulpverlening en veiligheid voor 112Vlissingen-Souburg.nl, onderdeel van de Gm Groep. Ik heb ruime ervaring bij landelijke en buitenlandse media (print, radio, televisie).
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
bewolkt
13.1 ° C
14.4 °
12.8 °
76 %
5.1kmh
100 %
do
14 °
vr
15 °
za
13 °
zo
14 °
ma
12 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Nieuw convenant voor veilige scholen op Walcheren

De drie Walcherse gemeenten, scholen, politie en het Openbaar Ministerie hebben samen een nieuw Convenant Schoolveiligheid opgesteld. Het convenant wordt op woensdag 6 november officieel ondertekend door alle betrokken partijen.

Politie houdt verkeerscontrole bij middelbare scholen in Vlissingen

De politie heeft woensdagochtend een verkeerscontrole gehouden in de omgeving van de middelbare scholen CSW en Scheldemond. Tijdens de actie werden meerdere bekeuringen en waarschuwingen uitgedeeld.

Grootschalige verkeerscontrole op Walcheren: duizenden euro’s geïnd

Op gisteren hebben diverse overheidsdiensten tussen 14.00 en 21.30 uur een integrale verkeerscontrole gehouden op Walcheren. De controle vond plaats op twee locaties: bij de opstelplaats voor hulpdiensten langs de Schietbaan in Middelburg en op het Stadhuisplein in Vlissingen.

Boei voor Belgische kust losgeraakt en aangespoeld op Badstrand

Een wandelaar trof vanmorgen een opvallende groene boei aan op het strand van Vlissingen, ter hoogte van hotel Britannia. Het object is vermoedelijk door de harde wind van afgelopen week losgeraakt.

Zeeuwse gemeenten starten campagne met Meld Misdaad Anoniem

Twaalf Zeeuwse gemeenten bundelen vanaf 24 september de krachten met Meld Misdaad Anoniem (M.) in een campagne tegen criminaliteit. De meldingsbereidheid in Zeeland is op dit moment de laagste van het land, en daar willen de gemeenten verandering in brengen.

Politie deelt negen boetes uit bij verkeerscontrole in Vlissingen

Tijdens een verkeerscontrole vanmorgen in Vlissingen heeft de politie meerdere overtredingen geconstateerd. Agenten hielden onder meer fietsers in de gaten die hun telefoon gebruikten en controleerden of bestuurders over het juiste rijbewijs beschikten.

Walcherse gemeenten starten gezamenlijke campagne tegen fietsdiefstal

De gemeenten Vlissingen, Middelburg en Veere bundelen deze zomer hun krachten in de strijd tegen fietsdiefstal. Ze doen gezamenlijk mee aan de landelijke bewustwordingscampagne Staat-E-lekker, die zich richt op het beter beveiligen van (elektrische) fietsen.
- Advertentie -
NordVPN