Home112 NieuwsDrugs en wapens in Vlissingse woning, bewoner gearresteerd

Drugs en wapens in Vlissingse woning, bewoner gearresteerd

- Advertentie -

OOST-SOUBURG – In een woning aan de Kromwegesingel heeft de politie gistermiddag een bewoner aangehouden. In de woning werden drug, geld en wapens gevonden.

De politie kreeg de laatste tijd diverse meldingen van overlast bij de woning. Zo kwamen er regelmatig onbekende mensen naar het huis. Er ontstond een vermoeden dat in de woning drugs verkocht werd. De politie startte een onderzoek op. Het vermoeden van drugsverkoop vanuit de woning werd sterker toen gistermiddag twee bezoekers werden gecontroleerd. Ze bleken drugs bij zich te hebben.

Hierop werd een onderzoek in de woning ingesteld. Agenten vonden zeker 1,3 kilogram hennep, een flinke hoeveelheid contant geld, twee katapulten en twee ontstekers voor explosieven. Verder waren er twee kleine hennepkwekerijen in de woning ingericht. De bewoner werd aangehouden. Hij is naar een cellencomplex gebracht en wordt vandaag verhoord.

Naast de in beslagname van de drugs, het geld en de wapens onderzoekt de politie de mogelijkheid om onrechtmatig verkregen inkomsten van deze bewoner af te pakken. Zo is zijn auto in beslag genomen en wordt zijn uitkering onderzocht. Ook ontvangt de gemeente Vlissingen een rapport van de politie met als doel om het pand te sluiten.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Weerbericht

Vlissingen
half bewolkt
18.4 ° C
19.4 °
17.8 °
76%
10.3m/s
54%
vr
19 °
za
21 °
zo
19 °
ma
17 °
di
19 °

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.

Eigenaar gezocht van aangetroffen Griekse...

Stichting Dierenwelzijn Zeeland is op zoek naar de eigenaar van een Griekse landschildpad die woensdagmiddag is aangetroffen in Vlissingen.