- Advertentie -
Home112 NieuwsAuto van Vlissingse handhaving uitgebrand

Auto van Vlissingse handhaving uitgebrand

- Advertentie -

VLISSINGEN – Gisteravond is een voertuig van de handhaving van de gemeente Vlissingen uitgebrand. Over de oorzaak is niets bekend.

Om iets voor 00.00 uur gisteravond werd de brand ontdekt. Direct werd 112 gebeld en stuurde de meldkamer een tankautospuit van de Vlissingse brandweer ter plaatse.

- Advertentie -

Toen de brandweer ter plaatse kwam, bleek een personenauto volledig in brand te staan in een parkeervak aan de Dokter Friesenstraat precies naast het Vlissingse stadhuis.

Een woordvoerster van de politie laat desgevraagd weten dat het om een voertuig van de gemeente gaat. Op Facebook schrijft iemand dat het om een voertuig van de handhaving van de gemeente Vlissingen gaat.

Over de oorzaak van de brand kon de politie vanmiddag nog niets zeggen. Wel laat de zegsvrouw weten dat de gemeente gisteravond direct op de hoogte is gebracht van de brand.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
In 2013 richtte ik uit interesse een Facebook-pagina op met nieuws over de hulpverlening. Al snel bleek de vraag naar het zogeheten '112-nieuws' enorm groot. Daarom zijn we kort daarna ook gestart met de website 112Vlissingen-Souburg.nl. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een toonaangevende nieuwsorganisatie, gespecialiseerd in 112-nieuws, in de gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Ventum Groep
Vlissingen
dichte mist
-1 ° C
-1 °
-1 °
100 %
3.6kmh
100 %
di
4 °
wo
6 °
do
8 °
vr
10 °
za
10 °

Het weer wordt mede mogelijk gemaakt door:

- Advertentie -
OpenWeathermap

Politie neemt grote hoeveelheden illegaal vuurwerk in beslag

Een team van de politie gespecialiseerd in vuurwerk heeft de afgelopen periode grote hoeveelheden illegaal vuurwerk in beslag genomen op Walcheren. Dit mede door tips die bij de politie zijn binnengekomen.

Overlast door storing Draaibrug Oost-Souburg

Vanwege een storing met de Draaibrug tussen West- en Oost-Souburg ontstond er vandaag aan het einde van de middag behoorlijk wat overlast voor (brom)fietsers en voetgangers.

Inspecties in haven Vlissingen gericht op arbeidsmisstanden en mensenhandel

De politie voert samen met de vreemdelingenpolitie, Identificatie en Mensenhandel (AVIM), de arbeidsinspectie en de Koninklijke Marechaussee grootschalige controles uit bij bedrijven in het havengebied van Vlissingen. De controles zijn gericht op mogelijke misstanden rondom arbeidsomstandigheden, arbeidstijden en de tewerkstelling van buitenlandse werknemers.

Tim de Kraker nieuwe districtschef politie Zeeland

De politie in Zeeland krijgt een Zeeuw aan het roer. Tim de Kraker (42) verruilt binnenkort zijn functie als teamchef Oosterscheldebekken voor die van sectorhoofd van de politie Zeeland.

Integrale controle in Vlissingen levert geen bijzonderheden op

De gemeente Vlissingen heeft gisteren in samenwerking met de politie en gespecialiseerde speurhonden kelderboxen van flats doorzocht. Dit naar aanleiding van een integrale controle om drugs, gevaarlijke en explosieve stoffen op te sporen.

Nieuwe stap in bestrijden criminaliteit Vlissingse haven: slim hekwerk

Vandaag is een nieuwe stap gezet in de strijd tegen ondermijnende criminaliteit in de haven van Vlissingen. Burgemeester Bas van den Tillaar onthulde een informatiebord aan het nieuwe hekwerk tussen de Westhofhaven en de Engelandweg. Dit kleine gebaar is een belangrijke stap in de beveiliging van het havengebied van North Sea Port.

Ruim 100 voertuigen gecontroleerd tijdens grootschalige controles

Gisteren heeft er weer een grootschalige integrale verkeerscontrole op Walcheren plaatsgevonden. Ruim honderd voertuigen werden er gecontroleerd. Onder andere politie, Douane, Belastingdienst en Orionis Walcheren namen deel aan de controle.
- Advertentie -
Devnomads