Home112 NieuwsNog geen nieuwe informatie over schietpartij Vlissingen

Nog geen nieuwe informatie over schietpartij Vlissingen

- Advertentie -

Het is nog niet duidelijk waarom iemand gisteren een salvo kogels afvuurde op een flat aan de Vincent van Goghlaan in Vlissingen. De politie hield kort na het incident een 33-jarige vrouw aan. Later op de avond werd een woning aan de Bloemenlaan doorzocht.

Rond 18.00 uur kwamen er meldingen binnen over een schietpartij in het middengebied in Vlissingen. Meerdere politie-eenheden kwamen ter plaatse en stelden een onderzoek in. Al snel bleek een flat aan de Vincent van Goghlaan onder vuur te zijn genomen. In het raam van het portiek aan de voorzijde zat namelijk een groot kogelgat. Op straat vlak voor de woning werden hulzen gevonden, zo ook op de President Rooseveltlaan. Wonder boven wonder bleek niemand gewond te zijn geraakt.

Zo’n drie kwartier na de melding hield de politie op de Hercules Segherslaan (foto onder) een verdachte aan. Volgens een woordvoerder van de politie gaat het om een 33-jarige vrouw uit Vlissingen. Ook werd een auto met Duits kenteken in beslag genomen. Mogelijk dat dit voertuig bij de schietpartij betrokken is geweest.

Later op de avond, omstreeks 20.00 uur, viel de politie een woning binnen op de hoek van de Bloemenlaan en de Hogeweg. Agenten gingen naar binnen met een schild en een vangstok omdat er in de woning, volgens de politie, een agressieve hond zou zitten. Een woordvoerster van de politie geeft aan dat de inval gisteravond te maken heeft gehad met het schietincident eerder op de avond. Of er iets in de woning is aangetroffen, blijft onduidelijk.

De verwachting is dat de politie later vandaag met meer informatie naar buiten komt over dit incident.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Weerbericht

Vlissingen
half bewolkt
19.8 ° C
20.5 °
19 °
70%
10.3m/s
60%
za
22 °
zo
18 °
ma
17 °
di
18 °
wo
21 °

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.

Eigenaar gezocht van aangetroffen Griekse...

Stichting Dierenwelzijn Zeeland is op zoek naar de eigenaar van een Griekse landschildpad die woensdagmiddag is aangetroffen in Vlissingen.