Home112 NieuwsDode en zwaargewonde bij schietincident Visodeweg Vlissingen

Dode en zwaargewonde bij schietincident Visodeweg Vlissingen

- Advertentie -

Na een melding van een schietpartij op de Visodeweg in Vlissingen is een overleden persoon aangetroffen. Een andere persoon raakte zwaargewond.

Rond 13.00 uur werd op de Visodeweg een overleden persoon aangetroffen samen met een zwaargewonde. Hierop werden direct meerdere hulpdiensten opgeroepen waaronder de traumahelikopter uit Rotterdam. De twee slachtoffers lagen naast een zwarte personenauto. De politie ging al direct uit van een schietpartij en agenten in kogelwerende vesten kwamen ter plekke.

Omstreeks 13.40 uur landde de opgeroepen traumahelikopter op een weiland naast de Visodeweg. Rond 13.45 uur werd het zwaargewonde slachtoffer met spoed per ambulance naar het ziekenhuis in Goes gebracht. Ook de MMT-arts ging mee in de ambulance. Even later vertrok ook de traumahelikopter richting het Adrz in Goes om de trauma-arts weer op te halen.

Via 'X' maakt de politie bekend dat het onderzoek in volle gang is. Medewerkers van de forensische opsporing kwamen ter plaatse om onderzoek te doen op de plaats delict. De omgeving was daarom geruime tijd afgesloten. Over de identiteit doet de politie momenteel geen mededelingen. Mensen die iets gehoord of gezien hebben kunnen zich bij de politie melden.

December vorig jaar vond er in die omgeving ook een schietincident plaats. Hierbij raakte één persoon gewond. Toen werd onder andere een politiehelikopter ingezet om eventuele daders op te sporen.

De traumahelikopter landde bij het ADRZ in Goes. © Foto: Brandon Bakker / 112Vlissingen-Souburg.nl
- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Campagne Meld Misdaad Anoniem van...

Inwoners van de gemeente Vlissingen worden de komende periode gewezen op de mogelijkheid om vermoedens van criminaliteit anoniem te melden. Meld Misdaad Anoniem (M.) is op 28 september gestart met een landelijke campagne waaraan ook de gemeente Vlissingen deelneemt.

Politie verlaat na ruim een...

De politiepost aan de Breestraat in Vlissingen verhuist begin volgend jaar naar een nieuwe locatie aan het Stadhuisplein 20. Dat liet de politie vanmorgen weten. Daarmee komt na meer dan een eeuw een einde aan de aanwezigheid van de politie aan de Breestraat.

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.