Home112 NieuwsPolitie op zoek naar verdachte na mishandeling in Oost-Souburg

Politie op zoek naar verdachte na mishandeling in Oost-Souburg

- Advertentie -

De politie is woensdagochtend een onderzoek gestart naar aanleiding van een mishandeling in de omgeving van het Draaibrugpad. De politie verspreidde via Burgernet een signalement van de verdachte.

De politie is op zoek naar een man met het volgende signalement: een blanke man van ongeveer 1.80 meter lang, met een normaal postuur en rossig haar. Hij droeg op het moment van de mishandeling een korte broek en een wit T-shirt.

Opvallend detail: de man zou op een fiets rijden met daarachter een rood karretje. In het karretje liggen enkele uitstekende voorwerpen, waaronder vermoedelijk een vishengel.

De mishandeling vond kort na 10.30 uur plaats. Het slachtoffer van de mishandeling raakte dusdanig gewond dat er een ambulance opgeroepen moest worden. Agenten hebben volgens een politiewoordvoerster in de omgeving gezocht. Zo ook op het Jaagpad tussen Vlissingen en Middelburg. De verdachte is echter nog niet aangetroffen.

Mensen die iets hebben gezien of over meer informatie beschikken kunnen bellen met 112.

- Advertentie -
Redactie
Redactie
112Vlissingen-Souburg.nl is een lokale nieuwswebsite die zich richt op actuele meldingen en ontwikkelingen rond hulpdiensten en veiligheid in de gemeente Vlissingen en directe omgeving.

Hoogwater verwacht in Vlissingen, coupures...

Door storm Boelo wordt in de nacht van zondag op maandag hoogwater verwacht. In de gemeente Vlissingen worden daarom verschillende maatregelen genomen om wateroverlast te voorkomen. Ook geldt zondagavond code geel vanwege zware windstoten.

Grote verkeerscontrole op Stadhuisplein: 129...

Bij een verkeerscontrole in Vlissingen zijn in totaal 129 voertuigen gecontroleerd. Daarbij werden acht bestuurders verdacht van rijden onder invloed. Daarnaast schreef de politie 62 proces-verbalen uit voor uiteenlopende verkeersovertredingen.

Campagne Meld Misdaad Anoniem van...

Inwoners van de gemeente Vlissingen worden de komende periode gewezen op de mogelijkheid om vermoedens van criminaliteit anoniem te melden. Meld Misdaad Anoniem (M.) is op 28 september gestart met een landelijke campagne waaraan ook de gemeente Vlissingen deelneemt.

Politie verlaat na ruim een...

De politiepost aan de Breestraat in Vlissingen verhuist begin volgend jaar naar een nieuwe locatie aan het Stadhuisplein 20. Dat liet de politie vanmorgen weten. Daarmee komt na meer dan een eeuw een einde aan de aanwezigheid van de politie aan de Breestraat.

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.