Home112 Nieuws23-jarige Vlissinger schoot slachtoffer (44) neer in Jumbo-supermarkt Papegaaienburg

23-jarige Vlissinger schoot slachtoffer (44) neer in Jumbo-supermarkt Papegaaienburg

- Advertentie -

De schietpartij vanmiddag bij winkelcentrum Papegaaienburg vond plaats in de Jumbo-supermarkt. Een 44-jarige Vlissinger overleed ter plekke. Een 23-jarige verdachte, eveneens uit Vlissingen, kon in de wijk Bossenburgh worden aangehouden.

Voorafgaand aan de schietpartij begin van de middag ontstond een conflict in de supermarkt. Volgens de politie schoot de verdachte op het slachtoffer in de Jumbo-supermarkt. De schutter ging er vervolgens vandoor, en het 44-jarige slachtoffer bleef zwaargewond op straat achter. Ondanks langdurige reanimatie overleed het slachtoffer ter plekke.

De politie stelde direct een onderzoek in en kreeg zicht op een verdachte. De 23-jarige man werd rond 12.30 uur aangehouden op de Bonenburg in de wijk Bossenburgh, zo’n 500 meter verderop. Bij zijn arrestatie werd een vuurwapen aangetroffen en in beslag genomen. De verdachte is overgebracht naar het politiebureau en zit vast voor verder onderzoek.

De plaats delict en de directe omgeving zijn afgesloten voor sporenonderzoek. Ook zijn er zwarte schermen geplaatst om het zicht te ontnemen. Hoe lang het onderzoek gaat duren, is onbekend.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Weerbericht

Vlissingen
bewolkt
11.6 ° C
11.6 °
9.4 °
100%
1.7m/s
92%
di
22 °
wo
22 °
do
17 °
vr
20 °
za
17 °

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.

Eigenaar gezocht van aangetroffen Griekse...

Stichting Dierenwelzijn Zeeland is op zoek naar de eigenaar van een Griekse landschildpad die woensdagmiddag is aangetroffen in Vlissingen.