Home112 NieuwsFile op snelweg door gevallen spullen uit losgeraakte aanhanger

File op snelweg door gevallen spullen uit losgeraakte aanhanger

- Advertentie -

Aan het begin van de A58 tussen Vlissingen en Middelburg is vandaag rond 14.00 uur file ontstaan door een losgeraakte aanhanger.

Net voorbij het viaduct bij Oost-Souburg werd de weg geblokkeerd door spullen die uit de aanhanger waren gevallen, waaronder een kliko, een matras en golfplaat. Hierdoor ontstond een flinke file. Een politiewoordvoerder meldt dat het om een eenzijdig ongeval ging.

Een ambulance kwam ter plaatse maar niemand raakte gewond. De politie hielp mee bij het terug in de kar plaatsen van de voorwerpen, een bergingsbedrijf voerde de aanhangwagen met inhoud af. Al snel was een van de rijbanen weer beschikbaar voor het verkeer.

Inmiddels is alles opgeruimd.

© Foto: Brandon Bakker / 112Vlissingen-Souburg.nl
- Advertentie -
Cornelis van der Jagt
Cornelis van der Jagt
Ik schrijf al geruime tijd nieuwsartikelen over 112, hulpverlening en veiligheid voor 112Vlissingen-Souburg.nl, onderdeel van de Gm Groep. Ik heb ruime ervaring bij landelijke en buitenlandse media (print, radio, televisie).

Weerbericht

Vlissingen
zeer lichte bewolking
18 ° C
20 °
17.8 °
23%
5.7m/s
70%
ma
20 °
di
19 °
wo
19 °
do
17 °
vr
20 °

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.

Eigenaar gezocht van aangetroffen Griekse...

Stichting Dierenwelzijn Zeeland is op zoek naar de eigenaar van een Griekse landschildpad die woensdagmiddag is aangetroffen in Vlissingen.