Home112 NieuwsInval arrestatieteam hotel boulevard vanwege melding drugsdealen

Inval arrestatieteam hotel boulevard vanwege melding drugsdealen

- Advertentie -

De inval gisteravond in een hotelkamer van het Fletcher Hotel aan de Boulevard Bankert was het gevolg van een melding over drugsdealen. Dat liet de politie vanmiddag weten. Bij de inval werd een arrestatieteam ingezet. Een man en een vrouw werden aangehouden.

Een zwaarbewapend arrestatieteam viel rond 23.30 uur een hotelkamer binnen van het hotel aan de Boulevard Bankert. Een 48-jarige man uit Dordrecht werd via de achterzijde geblinddoekt afgevoerd. Een 46-jarige vrouw uit Vlissingen werd via de voorzijde van het hotel naar buiten gebracht en eveneens afgevoerd.

In de hotelkamer troffen agenten meerdere zakjes met hard- en softdrugs aan. Volgens een politiewoordvoerster werd er geen vuurwapen aangetroffen. De man en vrouw zijn na hun aanhouding overgebracht naar het politiebureau. Ze zitten nog vast en worden verhoord. De politie onderzoekt om welke soorten en hoeveelheden drugs het precies gaat.

Eén van de verdachten werd via de achterkant afgevoerd. © Foto: Marijn van de Gruiter / 112Vlissingen-Souburg.nl
- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Weerbericht

Vlissingen
half bewolkt
18.4 ° C
19.4 °
17.8 °
76%
10.3m/s
54%
vr
19 °
za
21 °
zo
19 °
ma
17 °
di
19 °

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.

Eigenaar gezocht van aangetroffen Griekse...

Stichting Dierenwelzijn Zeeland is op zoek naar de eigenaar van een Griekse landschildpad die woensdagmiddag is aangetroffen in Vlissingen.