Home112 NieuwsAutobrand zorgt voor ontruiming woningen aan Vincent van Goghlaan

Autobrand zorgt voor ontruiming woningen aan Vincent van Goghlaan

- Advertentie -

Vannacht zijn bewoners van meerdere woningen aan de Vincent van Goghlaan tijdelijk geëvacueerd na een autobrand. Twee geparkeerde voertuigen vlogen daar in brand en raakten zwaar beschadigd.

De melding kwam kort na 03.30 uur binnen bij de meldkamer. De brand begon bij een geparkeerde pick-uptruck en sloeg daarna over naar een naastgelegen bestelbus. Binnen de kortste keren stond ook deze in lichterlaaie.

De brandweer rukte met spoed uit en begon met bluswerkzaamheden. Omdat extra bluswater nodig was, werd korte tijd later opgeschaald naar ‘middelbrand’ en kwam een tweede brandweereenheid ter plaatse.

De politie sloot de omgeving af en besloot uit voorzorg een deel van de nabijgelegen woningen te ontruimen. Rond 04.15 uur had de brandweer het vuur onder controle en werd het sein ‘brand meester’ gegeven.

De pick-uptruck brandde volledig uit en de werkbus raakte zwaar beschadigd. De voertuigen zijn door een bergingsbedrijf geborgen. Een woordvoerster van de politie laat desgevraagd weten dat er op dit moment geen aanwijzingen zijn voor brandstichting.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Weerbericht

Vlissingen
half bewolkt
18.4 ° C
19.4 °
17.8 °
76%
10.3m/s
54%
vr
19 °
za
21 °
zo
19 °
ma
17 °
di
19 °

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.

Eigenaar gezocht van aangetroffen Griekse...

Stichting Dierenwelzijn Zeeland is op zoek naar de eigenaar van een Griekse landschildpad die woensdagmiddag is aangetroffen in Vlissingen.