Home112 NieuwsBliksem slaat in woning aan Glacisstraat Vlissingen

Bliksem slaat in woning aan Glacisstraat Vlissingen

- Advertentie -

In een woning aan de Glacisstraat in Vlissingen is vrijdagavond bliksem ingeslagen. Door de inslag raakten delen van het pand beschadigd en kwamen brokstukken op straat terecht, die over enkele meters verspreid lagen.

Rond 21.00 uur werd de brandweer zonder spoed opgeroepen voor een melding van stormschade. Toen brandweerlieden ter plaatse kwamen, bleek al snel dat er sprake was van een blikseminslag. Omdat er mogelijk sprake was van brand, werd korte tijd later met spoed een hoogwerker opgeroepen.

De hoogwerker kon snel ter plaatse zijn, omdat deze al ingezet was bij een andere stormschademelding aan de Vredehoflaan in Vlissingen. De brandweer heeft vervolgens het dak geïnspecteerd en ook bluswerkzaamheden verricht om eventuele brandhaarden te bestrijden. In totaal raakten twee daken zwaar beschadigd. Voor zover bekend is er niemand gewond geraakt.

Vanavond had de brandweer naast de inzet op de Glacisstraat diverse meldingen te verwerken. Kort na 21.00 uur kwam er een stormschademelding binnen aan de Vredehoflaan. Rond 21.10 uur werd er wateroverlast gemeld aan de Meidoornlaan. En rond 21.30 uur kwam er een brandgerucht binnen vanuit een horecazaak aan het Bellamypark in Vlissingen.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Weerbericht

Vlissingen
zeer lichte bewolking
18.3 ° C
18.9 °
17.8 °
23%
9.8m/s
53%
vr
18 °
za
21 °
zo
19 °
ma
18 °
di
19 °

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.

Eigenaar gezocht van aangetroffen Griekse...

Stichting Dierenwelzijn Zeeland is op zoek naar de eigenaar van een Griekse landschildpad die woensdagmiddag is aangetroffen in Vlissingen.