Home112 NieuwsDoorzoekingen in Vlissingen vanwege gestolen motorfiets op Peperdijk

Doorzoekingen in Vlissingen vanwege gestolen motorfiets op Peperdijk

- Advertentie -

De politie heeft meer informatie gedeeld over de doorzoekingen van gisteren in de binnenstad van Vlissingen. Die blijken te maken te hebben met de diefstal van een motorfiets eerder deze week. De gestolen motor is inmiddels teruggevonden en twee verdachten zitten vast.

De motorfiets werd afgelopen maandag gestolen vanaf de Peperdijk in Vlissingen. Gisterochtend hield de politie twee Vlissingers aan. Rond 16.00 uur vonden in het kader van het onderzoek doorzoekingen plaats in onder meer de Winkelmanstraat en een kamerverhuurpand aan de Kasteelstraat.

De doorbraak in het onderzoek kwam volgens een politiewoordvoerster onder meer door camerabeelden uit de omgeving van de diefstal en informatie van getuigen. In een schuur van het kamerverhuurpand aan de Kasteelstraat bij de woning van een 52-jarige Vlissinger trof de politie de gestolen motorfiets aan.

In een woning aan de Winkelmanstraat werd een 26-jarige Vlissinger aangehouden. Ook deze woning werd doorzocht, agenten namen een fiets in beslag. Volgens een woordvoerster van de politie gebeurde dit omdat de fiets onder verdachte omstandigheden werd aangetroffen. Of deze fiets afgelopen vrijdag werd gestolen bij een gewelddadige diefstal op de Nicolaes Honighstraat, kon de politie niet bevestigen. Bij de huiszoekingen werden volgens de zegsvrouw van de politie geen drugs aangetroffen.

Beide mannen zijn in verzekering gesteld en zitten nog vast. Zij worden door de recherche verhoord.

De politie nam vanuit een woning aan de Winkelmanstraat een fiets in beslag vanwege verdachte omstandigheden. © Foto: Brandon Bakker / 112Vlissingen-Souburg.nl
- Advertentie -
Redactie
Redactie
112Vlissingen-Souburg.nl is een lokale nieuwswebsite die zich richt op actuele meldingen en ontwikkelingen rond hulpdiensten en veiligheid in de gemeente Vlissingen en directe omgeving.

Hoogwater verwacht in Vlissingen, coupures...

Door storm Boelo wordt in de nacht van zondag op maandag hoogwater verwacht. In de gemeente Vlissingen worden daarom verschillende maatregelen genomen om wateroverlast te voorkomen. Ook geldt zondagavond code geel vanwege zware windstoten.

Grote verkeerscontrole op Stadhuisplein: 129...

Bij een verkeerscontrole in Vlissingen zijn in totaal 129 voertuigen gecontroleerd. Daarbij werden acht bestuurders verdacht van rijden onder invloed. Daarnaast schreef de politie 62 proces-verbalen uit voor uiteenlopende verkeersovertredingen.

Campagne Meld Misdaad Anoniem van...

Inwoners van de gemeente Vlissingen worden de komende periode gewezen op de mogelijkheid om vermoedens van criminaliteit anoniem te melden. Meld Misdaad Anoniem (M.) is op 28 september gestart met een landelijke campagne waaraan ook de gemeente Vlissingen deelneemt.

Politie verlaat na ruim een...

De politiepost aan de Breestraat in Vlissingen verhuist begin volgend jaar naar een nieuwe locatie aan het Stadhuisplein 20. Dat liet de politie vanmorgen weten. Daarmee komt na meer dan een eeuw een einde aan de aanwezigheid van de politie aan de Breestraat.

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.