Home112 NieuwsFietsster lichtgewond na valpartij op Irenestraat in Oost-Souburg

Fietsster lichtgewond na valpartij op Irenestraat in Oost-Souburg

- Advertentie -

Vanavond is een vrouw lichtgewond geraakt nadat zij met haar fiets ten val was gekomen op de Irenestraat in Oost-Souburg. De vrouw hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Het incident gebeurde kort voor 18.00 uur ter hoogte van het fietspad bij de Burgemeester Stemerdinglaan. Een oudere vrouw kwam daar door nog onbekende oorzaak met haar fiets ten val. Meerdere politie-eenheden en een rapid responder van de ambulancedienst werden met spoed naar de locatie gestuurd.

Een verpleegkundig specialist van de rapid responder heeft de vrouw ter plaatse onderzocht. Na de controle kon zij zelfstandig met haar fiets naar huis lopen, dat op ongeveer 200 meter afstand lag.

Tijdens de afhandeling van het ongeval stond er ook een auto op straat. Het is niet duidelijk of dit voertuig betrokken was bij de valpartij. Een politiewoordvoerster liet desgevraagd weten dat agenten kort ter plaatse zijn geweest en daarna hun weg konden vervolgen.

Update 19-07-2026, 13.20 uur:

Een politiewoordvoerster laat desgevraagd weten dat er bij het ongeval een automobilist betrokken was, maar dat deze na het incident is doorgereden zonder zich om het slachtoffer te bekommeren. Agenten hebben in de omgeving nog een zoekslag gemaakt op basis van het verkregen signalement, maar troffen niemand meer aan. Volgens de zegsvrouw is er geen schade ontstaan door het ongeval.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Weerbericht

Vlissingen
zeer lichte bewolking
18.3 ° C
18.9 °
17.8 °
23%
9.8m/s
53%
vr
18 °
za
21 °
zo
19 °
ma
18 °
di
19 °

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.

Eigenaar gezocht van aangetroffen Griekse...

Stichting Dierenwelzijn Zeeland is op zoek naar de eigenaar van een Griekse landschildpad die woensdagmiddag is aangetroffen in Vlissingen.