De politie heeft de afgelopen week bij meerdere onderzoeken in totaal twaalf gestolen fietsen aangetroffen. Daarbij zijn drie verdachten opgespoord. Eén fiets is inmiddels teruggegeven aan de rechtmatige eigenaar, terwijl de politie nog op zoek is naar de eigenaren van de overige fietsen.
Op maandag werden bij Westduin in Koudekerke drie gestolen fietsen gevonden. In de nacht die daarop volgde kreeg de politie een melding van een beveiliger over een verdachte situatie. Agenten gingen direct ter plaatse en hielden twee personen op heterdaad aan op verdenking van fietsendiefstal. Bij deze aanhoudingen werd een gestolen fiets aangetroffen. Uit onderzoek blijkt dat de verdachten mogelijk ook betrokken zijn bij een andere fietsendiefstal diezelfde nacht.
Later in de week werd, na een melding via Meld Misdaad Anoniem, een woning aan de Nicolaes Honighstraat in Vlissingen doorzocht. Daar troffen agenten acht gestolen elektrische fietsen en een hoeveelheid harddrugs aan. De verdachte zal zich op een later moment voor de rechter moeten verantwoorden.
De politie laat weten: “De aangetroffen fietsen en de aanhoudingen zijn mede mogelijk gemaakt dankzij de oplettendheid van burgers en samenwerkingspartners.” Ook benadrukt de politie dat meldingen vanuit de samenleving van groot belang zijn voor het opsporen van strafbare feiten.

















