Home112 NieuwsOngeval met meerdere voertuigen op Sloeweg Vlissingen

Ongeval met meerdere voertuigen op Sloeweg Vlissingen

- Advertentie -

Bij een ongeval op de Sloeweg in Vlissingen zijn woensdag rond het middaguur meerdere voertuigen met elkaar in botsing gekomen. Volgens de Veiligheidsregio Zeeland zijn zeker vier personenauto’s bij het ongeval betrokken.

Het ongeval gebeurde rond 11.35 uur vlak voor de kruising van de Sloeweg met de A58 en de Havendorpweg. Meerdere ambulances kwamen naar de ongevalslocatie. Vanwege het aantal betrokken voertuigen werd opgeschaald naar middelhulpverlening. Twee tankautospuiten en een hulpverleningsvoertuig werden ingezet. De brandweer heeft enkele inzittenden geholpen om hun voertuigen veilig te verlaten.

Volgens een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zeeland werd één persoon naar het ziekenhuis gebracht. Daarnaast liep een andere betrokkene lichte verwondingen op. Bij de botsing waren zeker vier voertuigen betrokken. De meeste voertuigen zijn door een bergingsbedrijf afgevoerd.

Het verkeer op de Sloeweg vanuit Vlissingen werd omgeleid via de Nieuwe Vlissingseweg (N661). De weg was enige tijd afgesloten voor onderzoek en bergingswerkzaamheden. De kruising bij de A58 zelf was niet afgesloten en bleef gewoon beschikbaar.

- Advertentie -
Redactie
Redactie
112Vlissingen-Souburg.nl is een lokale nieuwswebsite die zich richt op actuele meldingen en ontwikkelingen rond hulpdiensten en veiligheid in de gemeente Vlissingen en directe omgeving.

Hoogwater verwacht in Vlissingen, coupures...

Door storm Boelo wordt in de nacht van zondag op maandag hoogwater verwacht. In de gemeente Vlissingen worden daarom verschillende maatregelen genomen om wateroverlast te voorkomen. Ook geldt zondagavond code geel vanwege zware windstoten.

Grote verkeerscontrole op Stadhuisplein: 129...

Bij een verkeerscontrole in Vlissingen zijn in totaal 129 voertuigen gecontroleerd. Daarbij werden acht bestuurders verdacht van rijden onder invloed. Daarnaast schreef de politie 62 proces-verbalen uit voor uiteenlopende verkeersovertredingen.

Campagne Meld Misdaad Anoniem van...

Inwoners van de gemeente Vlissingen worden de komende periode gewezen op de mogelijkheid om vermoedens van criminaliteit anoniem te melden. Meld Misdaad Anoniem (M.) is op 28 september gestart met een landelijke campagne waaraan ook de gemeente Vlissingen deelneemt.

Politie verlaat na ruim een...

De politiepost aan de Breestraat in Vlissingen verhuist begin volgend jaar naar een nieuwe locatie aan het Stadhuisplein 20. Dat liet de politie vanmorgen weten. Daarmee komt na meer dan een eeuw een einde aan de aanwezigheid van de politie aan de Breestraat.

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.