Home112 NieuwsPolitie doet onderzoek in afgebrande seksclub

Politie doet onderzoek in afgebrande seksclub

- Advertentie -

VLISSINGEN – Technisch rechercheurs van de politie en een brandonderzoeker hebben vanmiddag onderzoek gedaan in de afgebrande seksclub aan de Prins Hendrikweg in Vlissingen.

Gisteravond rond 23.30 uur brandde de voormalige seksclub ‘Club Angelique’ aan de Prins Hendrikweg in Vlissingen volledig af.

De brandweer werd vanmiddag opnieuw opgeroepen om na te blussen. Technisch rechercheurs deden onderzoek in en om het pand, ook met behulp van een speurhond. Tijdens het onderzoek werd er naast het pand een lege fles met vermoedelijk een brandbare suspensie aangetroffen. De rechercheur hebben de fles in een zogeheten ‘sporenzak’ gedaan en meegenomen voor onderzoek.

Omdat er nog verschillende delen puin aan het smeulen waren werd de brandweer van Oost-Souburg nogmaals opgeroepen om na te blussen. Ook een kraan van de gemeente werd alter ingezet om verschillende stukken puin te verplaatsen.

Zie ook:

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Weerbericht

Vlissingen
lichte regen
17.4 ° C
18.3 °
16.1 °
100%
8.8m/s
57%
vr
17 °
za
21 °
zo
19 °
ma
17 °
di
19 °

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.

Eigenaar gezocht van aangetroffen Griekse...

Stichting Dierenwelzijn Zeeland is op zoek naar de eigenaar van een Griekse landschildpad die woensdagmiddag is aangetroffen in Vlissingen.