Home112 NieuwsBrandweer rukt groots uit voor keukenbrand Oost-Souburg

Brandweer rukt groots uit voor keukenbrand Oost-Souburg

- Advertentie -

OOST-SOUBURG – Vanavond heeft er een brand gewoed in de keuken van een woning in Oost-Souburg. Vier brandweervoertuigen werden opgeroepen.

Om iets over 19.30 uur werd de brandweer opgeroepen voor een keukenbrand in een woning aan de Elzenstraat. Binnen korte tijd werd er opgeschaald naar middelbrand en kwamen brandweerwagens ter plaatse uit Vlissingen, Oost-Souburg, Middelburg en Arnemuiden.

Volgens een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zeeland betrof het een kleine brand in de keuken van de woning. Toch is de schade niet alleen beperkt beleven tot de keuken zelf. Een buurman verklaarde dat de rookmelder die voorin de gang van de woning hing, volledig gesmolten was. Ook was een gedeelte van de gang zwartgeblakerd.

De bewoner werd door buren opgevangen, hij liep door de brand geen verwondingen op. De brandweer heeft in de aanpalende woning nog verkenningen uitgevoerd. Salvage is ingeschakeld om te helpen bij het afhandelen van de schade. Hoe de brand precies ontstond, is niet duidelijk.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Politie verlaat na ruim een...

De politiepost aan de Breestraat in Vlissingen verhuist begin volgend jaar naar een nieuwe locatie aan het Stadhuisplein 20. Dat liet de politie vanmorgen weten. Daarmee komt na meer dan een eeuw een einde aan de aanwezigheid van de politie aan de Breestraat.

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.