Home112 NieuwsTraumahelikopter voor incident Singel Vlissingen

Traumahelikopter voor incident Singel Vlissingen

- Advertentie -

VLISSINGEN – Aan het begin van de middag is de Rotterdamse traumahelikopter opgeroepen voor een melding aan de Singel in Vlissingen.

Rond 12.48 uur werden twee ambulanceteams en de traumahelikopter naar de Singel in Vlissingen gestuurd. De politie zette een deel van de stoep voor een portiekflat aan de Singel af, sprak met omwonenden en maakte overzichtsfoto’s van de situatie binnen.

- Advertentie -

De opgeroepen traumahelikopter landde langs de Oude Rijksweg bij Arnemuiden. De patiënt is per ambulance naar de traumahelikopter vervoerd en per helikopter naar een ziekenhuis gebracht.

Volgens een bron ter plekke zou het gaan om een poging tot zelfdoding, dit is niet officieel bevestigd. Op dit moment doet de technische recherche van de politie onderzoek.

Update – Vanmiddag om 15.45 uur werd er geen onderzoek meer verricht in het appartement, dat gelegen is tussen de Paul Krugerstraat en de Van Dishoeckstraat.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
onbewolkt
8.4 ° C
9.4 °
7.8 °
80 %
4.6kmh
0 %
do
18 °
vr
12 °
za
12 °
zo
12 °
ma
12 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Grote multidisciplinaire oefening op Westerschelde en in havengebied Vlissingen

Op de Westerschelde en in het havengebied van Vlissingen is een grootschalige oefening gehouden waarbij meerdere hulpdiensten en maritieme partners betrokken waren. Het scenario draaide om een complexe situatie aan boord van een schip, waarbij zowel opsporing als brandbestrijding en hulpverlening samenkwamen.

Kustwacht roept op: meld verdachte situaties op de Noordzee

De Kustwacht roept de scheepvaart en de maritieme sector op om verdachte of afwijkende situaties op de Noordzee direct te melden. Het gaat bijvoorbeeld om schepen met opvallende vaarbewegingen, vaartuigen die boven kabels blijven liggen, schepen die hun AIS uitschakelen of objecten die in zee drijven terwijl ze daar niet thuishoren.

Militairen actief in Vlissingen tijdens meerdaagse oefening

In de gemeente Vlissingen vindt van 30 maart tot en met 2 april een militaire oefening plaats van het Ministerie van Defensie. De oefening maakt deel uit van de opleiding en training van militairen.

Politie start met ‘Bondgenoten’ op Walcheren om verbinding met samenleving te versterken

De politie start op Walcheren met de werkmethode Bondgenoten. Met steun van de gemeenten Middelburg, Veere en Vlissingen wordt de samenwerking met maatschappelijk betrokken inwoners versterkt. Doel is om signalen uit de samenleving sneller op te vangen en beter zicht te krijgen op wat er leeft in wijken en dorpen.

Studenten Politieacademie houden verkeerscontrole in Vlissingen

Studenten van de Politieacademie hebben vandaag een algemene verkeerscontrole gehouden op de Jan Weugkade in Vlissingen. De controle maakte deel uit van de opleiding die de studenten volgen. Zeven bestuurders kregen een bekeuring.

Nieuw convenant voor veilige scholen op Walcheren

De drie Walcherse gemeenten, scholen, politie en het Openbaar Ministerie hebben samen een nieuw Convenant Schoolveiligheid opgesteld. Het convenant wordt op woensdag 6 november officieel ondertekend door alle betrokken partijen.

Politie houdt verkeerscontrole bij middelbare scholen in Vlissingen

De politie heeft woensdagochtend een verkeerscontrole gehouden in de omgeving van de middelbare scholen CSW en Scheldemond. Tijdens de actie werden meerdere bekeuringen en waarschuwingen uitgedeeld.
- Advertentie -
NordVPN