- Advertentie -
Home112 NieuwsSpeurhond van Douane vindt 65 kilo cocaïne in container Vlissingen-Oost

Speurhond van Douane vindt 65 kilo cocaïne in container Vlissingen-Oost

- Advertentie -

VLISSINGEN-OOST – Een speurhond van de Douane heeft vorige week in een container met kamerplanten 65 kilo cocaïne gevonden.

In de haven van Vlissingen-Oost rook een speurhond van de Douane bij de container drugs. In de scan in Rotterdam werden de pakketten drugs ontdekt.

- Advertentie -

“De container was bestemd voor een adres in Stompwijk. Toen de container daar werd afgeleverd heeft het HARC-team, een samenwerkingsverband van Douane, Zeehavenpolitie en FIOD, een 48-jarige man uit Stompwijk en een 36-jarige Amsterdammer aangehouden”, aldus een woordvoerder van het Openbaar Ministerie.

Bij het bedrijf waar de kamerplanten moesten worden afgeleverd is maandag nog een doorzoeking gedaan. Overigens hadden de medewerkers van dat bedrijf naar alle waarschijnlijkheid niets met de smokkel te maken.

De drugs zijn direct vernietigd. De twee personen die zijn aangehouden zitten tot in ieder geval volgende week woensdag vast. Het onderzoek wordt voortgezet.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Devnomads
Vlissingen
bewolkt
-0.1 ° C
-0 °
-1.1 °
87 %
7.2kmh
99 %
zo
4 °
ma
7 °
di
6 °
wo
5 °
do
5 °
- Advertentie -
OpenWeathermap

Politie start met ‘Bondgenoten’ op Walcheren om verbinding met samenleving te versterken

De politie start op Walcheren met de werkmethode Bondgenoten. Met steun van de gemeenten Middelburg, Veere en Vlissingen wordt de samenwerking met maatschappelijk betrokken inwoners versterkt. Doel is om signalen uit de samenleving sneller op te vangen en beter zicht te krijgen op wat er leeft in wijken en dorpen.

Studenten Politieacademie houden verkeerscontrole in Vlissingen

Studenten van de Politieacademie hebben vandaag een algemene verkeerscontrole gehouden op de Jan Weugkade in Vlissingen. De controle maakte deel uit van de opleiding die de studenten volgen. Zeven bestuurders kregen een bekeuring.

Nieuw convenant voor veilige scholen op Walcheren

De drie Walcherse gemeenten, scholen, politie en het Openbaar Ministerie hebben samen een nieuw Convenant Schoolveiligheid opgesteld. Het convenant wordt op woensdag 6 november officieel ondertekend door alle betrokken partijen.

Politie houdt verkeerscontrole bij middelbare scholen in Vlissingen

De politie heeft woensdagochtend een verkeerscontrole gehouden in de omgeving van de middelbare scholen CSW en Scheldemond. Tijdens de actie werden meerdere bekeuringen en waarschuwingen uitgedeeld.

Grootschalige verkeerscontrole op Walcheren: duizenden euro’s geïnd

Op gisteren hebben diverse overheidsdiensten tussen 14.00 en 21.30 uur een integrale verkeerscontrole gehouden op Walcheren. De controle vond plaats op twee locaties: bij de opstelplaats voor hulpdiensten langs de Schietbaan in Middelburg en op het Stadhuisplein in Vlissingen.

Boei voor Belgische kust losgeraakt en aangespoeld op Badstrand

Een wandelaar trof vanmorgen een opvallende groene boei aan op het strand van Vlissingen, ter hoogte van hotel Britannia. Het object is vermoedelijk door de harde wind van afgelopen week losgeraakt.

Zeeuwse gemeenten starten campagne met Meld Misdaad Anoniem

Twaalf Zeeuwse gemeenten bundelen vanaf 24 september de krachten met Meld Misdaad Anoniem (M.) in een campagne tegen criminaliteit. De meldingsbereidheid in Zeeland is op dit moment de laagste van het land, en daar willen de gemeenten verandering in brengen.
- Advertentie -
NordVPN