Home112 NieuwsGewonde op visboot naar ziekenhuis gebracht vanaf Poseidon-steiger

Gewonde op visboot naar ziekenhuis gebracht vanaf Poseidon-steiger

- Advertentie -

VLISSINGEN – Een gewonde man is vrijdagavond achter het NS-station vanaf de visboot Wiesje gehaald en naar het ziekenhuis vervoerd.

De man was gewond geraakt in de vaargeul Deurloo op de Westerschelde aan boord van de Wiesje, een boot waarmee zogeheten ankervisdagen worden uitgevoerd voor liefhebbers van georganiseerd vissen. Besloten werd om geen hulpdiensten naar de vaargeul te sturen. In plaats daarvan voer de Wiesje met alle deelnemers naar de Poseidon-steiger in de Buitenhaven achter het NS-station.

Daar werd het slachtoffer, dat beenletsel leek te hebben, met de nodige moeite via een trap omhoog naar de ambulance begeleid en vervolgens naar het ziekenhuis gebracht.

Rond dezelfde tijd lag een andere man gestrekt op de Visserijkade bij de vissersboten in de Binnenhaven. Hij was bij kennis en werd door een ambulanceteam uit Goes afgevoerd.

- Advertentie -
Cornelis van der Jagt
Cornelis van der Jagt
Ik schrijf al geruime tijd nieuwsartikelen over 112, hulpverlening en veiligheid voor 112Vlissingen-Souburg.nl, onderdeel van de Gm Groep. Ik heb ruime ervaring bij landelijke en buitenlandse media (print, radio, televisie).

Weerbericht

Vlissingen
bewolkt
18.1 ° C
18.6 °
17.2 °
100%
10.8m/s
53%
vr
18 °
za
21 °
zo
19 °
ma
17 °
di
19 °

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.

Eigenaar gezocht van aangetroffen Griekse...

Stichting Dierenwelzijn Zeeland is op zoek naar de eigenaar van een Griekse landschildpad die woensdagmiddag is aangetroffen in Vlissingen.