Home112 Nieuws400 kilo cocaïne uit Vlissingen gevonden in Den Haag

400 kilo cocaïne uit Vlissingen gevonden in Den Haag

- Advertentie -

VLISSINGEN – Rechercheurs hebben donderdagochtend 11 oktober 2018 in de Zilverstraat in Den Haag 400 kilo cocaïne aangetroffen en acht verdachten aangehouden. De drugs is vermoedelijk afkomstig uit de haven van Vlissingen.

In Vlissingen doet de Douane onderzoek nadat eerder deze week (op maandag 8 oktober en op woensdag 10 oktober) tussen een lading bananen een partij van in totaal 800 kilo cocaïne was aangetroffen. De bananen waren afkomstig van hetzelfde schip dat uit Zuid-Amerika kwam. Deze drugs zijn intussen vernietigd. De douane maakte de vondst van de 800 kilo cocaïne gisteren bekend.

Onderzocht wordt nu of de partij cocaïne die in Den Haag is aangetroffen en in beslag genomen in relatie staat tot de partij cocaïne die deze week in Vlissingen is aangetroffen.
De verdachten zijn 36, 37, 42, 43 (2x), 49, 56 en 62 jaar oud, deels zonder vaste woon- of verblijfplaats en deels afkomstig uit Delft, Vlaardingen, Voorburg, Rotterdam en Amsterdam. De recherche sluit meerdere aanhoudingen niet uit.

Zie ook:
Wederom grote hoeveelheid cocaïne tussen bananen in havengebied (10 oktober 2018)

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Weerbericht

Vlissingen
half bewolkt
19.8 ° C
20.5 °
19 °
70%
10.3m/s
60%
za
22 °
zo
18 °
ma
17 °
di
18 °
wo
21 °

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.

Eigenaar gezocht van aangetroffen Griekse...

Stichting Dierenwelzijn Zeeland is op zoek naar de eigenaar van een Griekse landschildpad die woensdagmiddag is aangetroffen in Vlissingen.