Home112 NieuwsFietser gewond na ongeval motorrijder in Vlissingen

Fietser gewond na ongeval motorrijder in Vlissingen

- Advertentie -

VLISSINGEN – Gisteravond is een fietser gewond geraakt nadat deze in botsing was gekomen met een motorrijder. Het ongeval vond plaats op de kruising van de Paul Krugerstraat en de Van Dishoeckstraat.

Politie, ambulance en traumahelikopter zijn gisteravond omstreeks 22.00 uur opgeroepen voor een ongeval op de kruising van de Paul Krugerstraat met de Van Dishoeckstraat. Het betrof een aanrijding tussen een motorrijder en een fietser. De traumahelikopter werd vrijwel direct na het opstijgen gecanceld. Het slachtoffer is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

De politie heeft een klein onderzoek gedaan. De motorrijder kon zijn weg vervolgen. De fiets is door een agent naar het politiebureau gebracht. Zowel de fiets als de motor liepen lichte schade op.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Grote verkeerscontrole op Walcheren levert...

Bij een grootschalige verkeerscontrole op Walcheren zijn vrijdag ruim 130 voertuigen en personen gecontroleerd. De controle vond plaats op de Weyevlietweg in Vlissingen en op een parkeerterrein langs de N57 ter hoogte van de Veerse Gatdam. Daarbij kwamen meerdere overtredingen en misstanden aan het licht. Ook werden voertuigen in beslag genomen en twee personen aangehouden.

Hoogwater verwacht in Vlissingen, coupures...

Door storm Boelo wordt in de nacht van zondag op maandag hoogwater verwacht. In de gemeente Vlissingen worden daarom verschillende maatregelen genomen om wateroverlast te voorkomen. Ook geldt zondagavond code geel vanwege zware windstoten.

Grote verkeerscontrole op Stadhuisplein: 129...

Bij een verkeerscontrole in Vlissingen zijn in totaal 129 voertuigen gecontroleerd. Daarbij werden acht bestuurders verdacht van rijden onder invloed. Daarnaast schreef de politie 62 proces-verbalen uit voor uiteenlopende verkeersovertredingen.

Campagne Meld Misdaad Anoniem van...

Inwoners van de gemeente Vlissingen worden de komende periode gewezen op de mogelijkheid om vermoedens van criminaliteit anoniem te melden. Meld Misdaad Anoniem (M.) is op 28 september gestart met een landelijke campagne waaraan ook de gemeente Vlissingen deelneemt.

Politie verlaat na ruim een...

De politiepost aan de Breestraat in Vlissingen verhuist begin volgend jaar naar een nieuwe locatie aan het Stadhuisplein 20. Dat liet de politie vanmorgen weten. Daarmee komt na meer dan een eeuw een einde aan de aanwezigheid van de politie aan de Breestraat.

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.