Home112 NieuwsBestuurder rijdt onder invloed van drugs over fietspad Oost-Souburg

Bestuurder rijdt onder invloed van drugs over fietspad Oost-Souburg

- Advertentie -

OOST-SOUBURG – Vannacht heeft de politie het rijbewijs ingenomen van een bestuurder die mogelijk onder invloed reed van alcohol en verschillende soorten drugs. De man werd staande gehouden omdat hij op een fietspad reed.

Tijdens de dienst zagen agenten de verdachte rijden op het Koopmansvoetpad in Oost-Souburg. De auto had behoorlijk wat schade en een lekke band. De man bleek eerder in de nacht al staande gehouden te zijn op de Markt in Middelburg. Dit omdat was gemeld dat hij een mes bij zich zou hebben.

Volgens de politie was de man bij de eerste ontmoeting al behoorlijk onder invloed van verdovende middelen. Bij de tweede controle was dit ook nog steeds het geval. De dienders besloten daarom om de man aan te houden. Na fouillering werd een drugstest afgenomen. Deze scoorde positief op het gebruik van cannabis, opiaten, cocaïne en amfetamine, zo laat de politie weten.

Naar aanleiding van de afgenomen speekseltest, werd ook besloten een bloedproef te doen. Echter had de verdachte hier geen zin in en weigerde zijn medewerking. Hierop werd het rijbewijs van de man ingenomen. Hij zal worden vervolgd voor het weigeren van de bloedproef. De gebruikershoeveelheid harddrugs en het mes dat de verdachte bij zich had, zijn in beslag genomen. De man is overgebracht naar Torentijd.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
Wat begon als een persoonlijke interesse in hulpverlening groeide in razend tempo uit tot een serieuze nieuwsbron. In 2013 startte ik een Facebook-pagina om lokaal 112-nieuws te delen. De belangstelling bleek enorm, en niet veel later werd 112Vlissingen-Souburg.nl gelanceerd. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een gerenommeerde organisatie op het gebied van calamiteitenverslaggeving in de gemeente Vlissingen.

Weerbericht

Vlissingen
bewolkt
18.1 ° C
18.6 °
17.2 °
100%
10.8m/s
53%
vr
18 °
za
21 °
zo
19 °
ma
17 °
di
19 °

Meerdere overtredingen geconstateerd tijdens verkeerscontroles...

De politie heeft gisteren en vandaag verkeerscontroles gehouden in de werkgebieden Walcheren en Oosterscheldebekken. De controles stonden in het teken van het thema ‘Back to School’ en waren gericht op de verkeersveiligheid van jongeren.

Gedetineerde treft voorbereidingen voor ontsnapping...

Een gedetineerde in de Penitentiaire Inrichting (PI) Middelburg heeft vorige maand voorbereidingen getroffen voor een mogelijke ontsnappingspoging. Dat kwam aan het licht tijdens een celinspectie.

Fors minder cocaïne onderschept in...

In de haven van Vlissingen is in de eerste helft van 2026 aanzienlijk minder cocaïne onderschept dan een jaar eerder. Tegelijkertijd ziet de Douane juist een stijging in het aantal cannabisvangsten.

Douane kan binnenkort live meekijken...

De Nederlandse Douane kan binnenkort live meekijken met de camera’s van havenbedrijf North Sea Port in Vlissingen. Hierdoor kunnen douaniers sneller inspelen op verdachte situaties in het havengebied.

Zeehavenpolitie controleert beveiliging bij 50...

De Zeehavenpolitie heeft vorige week grootschalige controles uitgevoerd bij bedrijven in de zeehavens van Moerdijk, Terneuzen en Vlissingen. Daarbij werd samengewerkt met het Intergemeentelijk Haventeam en toezichthouders van Port of Moerdijk en North Sea Ports. In totaal werden 50 bedrijven bezocht en 88 beveiligers gecontroleerd op de naleving van geldende beveiligingswetgeving.

Districtschef politie Zeeland tijdelijk uit...

De politie heeft districtschef Tim de Kraker voorlopig uit zijn functie gehaald in verband met een lopend intern onderzoek. Dat bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Zeeland.

Eigenaar gezocht van aangetroffen Griekse...

Stichting Dierenwelzijn Zeeland is op zoek naar de eigenaar van een Griekse landschildpad die woensdagmiddag is aangetroffen in Vlissingen.