- Advertentie -
Home112 NieuwsMannen aangehouden voor mishandeling na verkeersruzie

Mannen aangehouden voor mishandeling na verkeersruzie

- Advertentie -

Rond 17.40 uur gistermiddag zagen getuigen dat twee mannen in een personenauto een andere automobilist mishandelden op de Nieuwe Vlissingseweg in Vlissingen. De twee verdachten zijn later in Tilburg opgepakt.

Kennelijk was er een verkeersconflict geweest. De automobilist maakte een handbeweging naar de inzittenden van de andere personenauto dat zij rustig aan moesten doen. De inzittenden stapten uit en sloegen het slachtoffer dat nog in zijn auto zat. Daarna reden ze hard weg. Het slachtoffer bleef achter met een kapotte bril en een kapot kunstgebit.

- Advertentie -

Getuigen maakten beelden van het incident met hun telefoon. Toen agenten ter plaatse kwamen, gaven ze de beelden aan de agenten. Die konden hierdoor de signalementen van de verdachten zien, maar ook het kenteken van de auto. Dat kenteken werd doorgegeven aan alle politie-eenheden die in dienst waren. Het slachtoffer deed aangifte.

De auto, inclusief de verdachten, werd aangetroffen op de Joke Smitweg in Tilburg rond middernacht. De twee mannen zijn aangehouden als verdachte van openlijke geweldpleging en overgebracht naar een politiecellencomplex. Ze mogen vandaag een verklaring afleggen.

Bij hun aanhouding werd een geldbedrag in beslag genomen. Dat geld zal mogelijk gebruikt worden om de schade van het slachtoffer te vergoeden. Ook werd een kleine hoeveelheid softdrugs in beslag genomen. De auto waarin de mannen reden bleek niet verzekerd.

De twee verdachten zijn mannen van 25 en 28 jaar oud. De man van 28 heeft een onbekende woonplaats. De 25-jarige komt uit de gemeente Borssele.

- Advertentie -
Marijn van de Gruiter
Marijn van de Gruiter
In 2013 richtte ik uit interesse een Facebook-pagina op met nieuws over de hulpverlening. Al snel bleek de vraag naar het zogeheten '112-nieuws' enorm groot. Daarom zijn we kort daarna ook gestart met de website 112Vlissingen-Souburg.nl. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een toonaangevende nieuwsorganisatie, gespecialiseerd in 112-nieuws, in de gemeente Vlissingen.
- Advertentie -
Ventum Groep
Vlissingen
mist
2.1 ° C
2.8 °
2 °
99 %
1kmh
100 %
vr
5 °
za
6 °
zo
5 °
ma
5 °
di
7 °

Het weer wordt mede mogelijk gemaakt door:

- Advertentie -
OpenWeathermap

Politie neemt grote hoeveelheden illegaal vuurwerk in beslag

Een team van de politie gespecialiseerd in vuurwerk heeft de afgelopen periode grote hoeveelheden illegaal vuurwerk in beslag genomen op Walcheren. Dit mede door tips die bij de politie zijn binnengekomen.

Overlast door storing Draaibrug Oost-Souburg

Vanwege een storing met de Draaibrug tussen West- en Oost-Souburg ontstond er vandaag aan het einde van de middag behoorlijk wat overlast voor (brom)fietsers en voetgangers.

Inspecties in haven Vlissingen gericht op arbeidsmisstanden en mensenhandel

De politie voert samen met de vreemdelingenpolitie, Identificatie en Mensenhandel (AVIM), de arbeidsinspectie en de Koninklijke Marechaussee grootschalige controles uit bij bedrijven in het havengebied van Vlissingen. De controles zijn gericht op mogelijke misstanden rondom arbeidsomstandigheden, arbeidstijden en de tewerkstelling van buitenlandse werknemers.

Tim de Kraker nieuwe districtschef politie Zeeland

De politie in Zeeland krijgt een Zeeuw aan het roer. Tim de Kraker (42) verruilt binnenkort zijn functie als teamchef Oosterscheldebekken voor die van sectorhoofd van de politie Zeeland.

Integrale controle in Vlissingen levert geen bijzonderheden op

De gemeente Vlissingen heeft gisteren in samenwerking met de politie en gespecialiseerde speurhonden kelderboxen van flats doorzocht. Dit naar aanleiding van een integrale controle om drugs, gevaarlijke en explosieve stoffen op te sporen.

Nieuwe stap in bestrijden criminaliteit Vlissingse haven: slim hekwerk

Vandaag is een nieuwe stap gezet in de strijd tegen ondermijnende criminaliteit in de haven van Vlissingen. Burgemeester Bas van den Tillaar onthulde een informatiebord aan het nieuwe hekwerk tussen de Westhofhaven en de Engelandweg. Dit kleine gebaar is een belangrijke stap in de beveiliging van het havengebied van North Sea Port.

Ruim 100 voertuigen gecontroleerd tijdens grootschalige controles

Gisteren heeft er weer een grootschalige integrale verkeerscontrole op Walcheren plaatsgevonden. Ruim honderd voertuigen werden er gecontroleerd. Onder andere politie, Douane, Belastingdienst en Orionis Walcheren namen deel aan de controle.
- Advertentie -
Devnomads